Jump to content

Постоји ли разлика између геј особа и хетеро-промискуитетних особа?


Препоручена порука

Размишљао сам како хомосексуалци организују геј параду и онда дођу жестоки момци да их бију!

у 90% случајева ти момци су хетеропромискуитетни или бар имају јаку жељу да то постану,а са становишта православног хришћанства ту ударају исти на исте  greengrin

Постоји ипак велика разлика. Прво оно што повезује жестоке момке није њихова сексуално понашање. Тј, није промискуитет оно што их повезује.

Тако да право питање би било, да ли је већи грех бити хомосексуалан или пребити неку особу (из било ког разлога, да не кажем зато што не желиш да хомосексуалност буде пожељно и нормално понашање у друштву, тј да буде узор понашања, као што нам се намеће).

Не ,нисам на то мислио,већ баш поређење хомосексуалаца и промискуитених хетеросексуалаца!
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 47
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...