Odahviing Написано Новембар 5, 2014 Пријави Подели Написано Новембар 5, 2014 Imam jedno pitanje, kada po pravoslvalju (hteo bih nešto zvanično ako može ne nagađanja i teoretisanje članova foruma) nastaje duša. U kom trenutku pravoslavlje kaže to telo je nastanila duša, da li je to prilikom začeća tj. odmah nakon oplodnje jajne ćelije ili u nekom trenutku nakon toga? Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Натан Написано Новембар 5, 2014 Пријави Подели Написано Новембар 5, 2014 Imam jedno pitanje, kada po pravoslvalju (hteo bih nešto zvanično ako može ne nagađanja i teoretisanje članova foruma) nastaje duša. U kom trenutku pravoslavlje kaže to telo je nastanila duša, da li je to prilikom začeća tj. odmah nakon oplodnje jajne ćelije ili u nekom trenutku nakon toga? Званично - душа настаје од тренутка зачећа. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука