Jump to content

Ник Вујичић - ЧОВЕК БЕЗ РУКУ И НОГУ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ја баш и нисам неки хакер, али претпостављам да има неко умешнији од мене да овог дечка приступачније прикаже, ја сам само умела да копирам адресу његове званичне презентације.  :drugarstvo: Ово ми је било најприкладније место да сместим тему, али ако сте већ о њему причали, нема везе, ово вреди видети још који пут.

http://www.mojnet.rs/video-nik-vujicic-zivot-bez-ruke-i-noge/deb67d7ce42d58fe5157

http://www.lifewithoutlimbs.org/index.php

Пошто је изговорите, реч вама влада. Док је неизговорена, ви владате њоме.

Арапска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

I ako je protestantski materijal, ovaj momak je zaista sjajan.

Suze mi nijesu kanule, ali zašto i plakati, kad to ovaj momak sam ne čini. On se smeje. Ajdemo se smejati sa njim, jer imamo razloga za to. Isus nas nikada ne ostavlja. Uvek je sa nama.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ех, па у томе и јесте цела поента, он се смеје!!! А половину тела нема!!! Ово сам први пут видела у оквиру презентације како особе са инвалидитетом могу бити срећнији и испуњенији људи од многих којима је тело цело. Кад те води  bighugbighug гледаш себе и свет око себе другачије. Јесте мало холивудски, али то не мења поенту, увек треба да наставиш да се бориш са својим невољама, колико год да делује да си испод просека.

Пошто је изговорите, реч вама влада. Док је неизговорена, ви владате њоме.

Арапска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја баш и нисам неки хакер, али претпостављам да има неко умешнији од мене да овог дечка приступачније прикаже, ја сам само умела да копирам адресу његове званичне презентације.  crvenilo Ово ми је било најприкладније место да сместим тему, али ако сте већ о њему причали, нема везе, ово вреди видети још који пут.

http://www.mojnet.rs/video-nik-vujicic-zivot-bez-ruke-i-noge/deb67d7ce42d58fe5157

http://www.lifewithoutlimbs.org/index.php

          Дивно, радосно биће,

          многи би требали по 100 пута да погледају овај клип,

          пре него због нечега закукају. blessyou amin-nas

          ПС. Кога  Бог  води,  бол  му  не  може  ништа. slavabogu

                                                                                                   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Nik mi je drugar na Fb skoro dvije godine, pa ispratim ponekad šta radi. Fenomenalan, stalno ide negdje i vrši prezentacije, o radosti o Bogu... A ja sa svim udovima i unutrašnjim organima toliko ispodprosječna!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nik mi je drugar na Fb skoro dvije godine, pa ispratim ponekad šta radi. Fenomenalan, stalno ide negdje i vrši prezentacije, o radosti o Bogu... A ja sa svim udovima i unutrašnjim organima toliko ispodprosječna!

a jesi razgovarala sa njim jel zna srpski, jel ima želju da poseti svoju naciju?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače, Nik se verio u avgustu ove godine. Slike njegove verenice možete videti na google image search: nick vujicic kanae.

Slava Bogu.

lep par likefaceeeeeeee nasznak9877777777777777777

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...