Jump to content

Креативни покушаји чланова форума ЖРУ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Добре су ти слике, само мало откачене, види се да ти је другар покојни Милић.

Него што су ти вако обешени ови Јевреји?

Баш су некако чудни и тужни...

Ja sam živeo u jednom gradu po imenu Tarnow, iz njega je krenuo prvi transport Jevreja za konc logore. Tu postoje ostaci sinagoge i taj deo zove se i danas geto. Ja sam voleo da slušam njihovu muziku, njihove priče, da se družim sa njima, to su jako pametni ljudi. Tako sam počeo da ih slikam na taj nadrealni način kako sam ja doživljavao sve te priče. Najveći slikar, po meni je Mark Šagal i sve njih ja doživljavam kroz njegove slike. Inače ja verujem da sam jedan od retkih koji su sa ovih prostora sreli Šagala uživo.

                                          0203_cool 0203_cool klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добре су ти слике, само мало откачене, види се да ти је другар покојни Милић.

Него што су ти вако обешени ови Јевреји?

Баш су некако чудни и тужни...

Ja sam živeo u jednom gradu po imenu Tarnow, iz njega je krenuo prvi transport Jevreja za konc logore. Tu postoje ostaci sinagoge i taj deo zove se i danas geto. Ja sam voleo da slušam njihovu muziku, njihove priče, da se družim sa njima, to su jako pametni ljudi. Tako sam počeo da ih slikam na taj nadrealni način kako sam ja doživljavao sve te priče. Najveći slikar, po meni je Mark Šagal i sve njih ja doživljavam kroz njegove slike. Inače ja verujem da sam jedan od retkih koji su sa ovih prostora sreli Šagala uživo.

          Имате  ли  неке  утиске  о  Шагалу  које  можете  поделити  са  нама,

          молим  Вас? 0203_cool

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево шта може да се уради и како да се искористи сломљени предмет који би иначе бацили (сломљени тањири, шољице, плочице и остале ствари које нам падну на памет или на под pravopop

http://4.bp.blogspot.com/_Jr2RuF6Zi6w/SWkBHE2kxCI/AAAAAAAAAKg/LCABLdh1aAo/s400/mosaic+pot2.jpg

http://www.bejane.com/fs/articles/bj_article_mosaictable/mosaic3.jpg

Има наравно лепших мозаика, али сам вам дала пример онога што свако може да уради. Ја сам направила за купатило посуду/ сваштару користећи беле поломљене шољице и плаво сломљено стакло са сунчаних наочара.

Ако вам се ово свиђа, потражите на гуглу у делу - слике, mosaic pot и уживајте, ја јесам. А ко има времена може и да направи нешто.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...