Jump to content

Gledanje u šolju

Оцени ову тему


ines

Препоручена порука

Pozdrav,

htedoh napisati jedan događaj vezano na ovu temu, međutim teme takve nije pa eto otvorih je...Mislite li da je gledanje u šolju bezazleno? bilo vi da gledate u taj talog ili da neko drugi to čini?

Vezano za to, jednom prilikom u hramu Svete Petke na Dobroj Vodi u Vukovaru, upokojeni otac Jovan čitao je molitvu za zdravlje,onako pojedinačno...bilo nas je nekoliko u hramu...i nakon čitanja te molitve jednoj ženi, rekao joj je ti gledaš u šolju? ona se kunila i zaklinjala da ne gleda...međutim, žena je dala imena svoje dece da joj zajedničku tu molitvu pročita, dakle ona je sama klečala pred ikonom a on je spomenuo u molitvi i decu...da bi ona rekla, pa moj sin se tako malo zabavlja sa prijateljima...neko mu gleda tako u šolju, ali to je samo zabava za mlade, danas mladi to tako rade...otac je rekao, Gospod mi nije bez razloga to dao da vidi, neka se mane on toga da mu gledaju u talog...može se on zabavljati, ali neka se ne zabavlja na taj način....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не мислим да је безазлено, све је то играње са палим духовима. Нема шта православна особа да гледа у шољу.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...