Jump to content

Пораст криминала на Новом Зеланду због АВОКАДА!

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

23 minutes ago, RYLAH рече

Сендвичару!

Колико те плаћа?!

Kilo avokada po podnesku u postupku, a 10 kila jos ako bude oslobodjen :D

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 hours ago, Muramasa рече

Mislim da se ova vrsta lopovluka najbolje može izlečiti paštetama.

landmine.jpg

 

13 hours ago, Ћириличар рече

Pa steta bi bilo da se ne upotrijebe.

Da, to bi bila neizmjerna (pa)šteta, škoda aj preškoda:

VIDEO: Mladenci - Škoda ťa synečku - (Pa)šteta te sinečku - You Tube

 Prema češkoj tradiciji, ljudi koji su odslužili svoje društvu osjete da im je došlo vrijeme odaberu počivalište. Zbog ljepote naše obale mnoštvo Čeha odlučuje se upravo na prekrasni Jadran. Tako da je ta sveta ceremonija - češki sprovod - koja godinama fascinira umjetnike i znanstvenike iz cijeloga svijeta, ove sezone postala totalni hit.

- To je nešto što čovjek mora iskusiti. Kad je more prekrasno, malo puše bura i zalazak je sunca, onaj čiji je sprovod legne na luftmadrac, a netko mu stavi dvije paštete na oči da ima što pojesti kad prelazi granicu zemlje i podzemnog svijeta. Kažu se prigodne riječi i onda ga se otisne prema moru i otocima. To je takav prizor da čovjek umire od ljepote - objašnjava organizator sprovoda, inače poznati redatelj Oskar Wlak.

OTKRIVAMO: Zašto Česi dolaze umrijeti u Hrvatsku?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...

Nemam pojma zašto ali tek sada sam video ovu temu... šta da kažem osim SRAM VAS BILO!

I pozvani ste svi u Yellowstone park... deo koji se nalazi u Idaho... na kampovanje... naročito @RYLAH ... ;)

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

32 minutes ago, Avocado рече

 

Nemam pojma zašto ali tek sada sam video ovu temu... šta da kažem osim SRAM VAS BILO!

I pozvani ste svi u Yellowstone park... deo koji se nalazi u Idaho... na kampovanje... naročito @RYLAH ... ;)

7

Оћемо да ловимо нешто тамо? ;) 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...