Jump to content

Канонска одлука Епископа Атанасија у вези братства Манастира Црна Река

Оцени ову тему


Препоручена порука

bilo je ali je i zirojević dao povoda vladiki...bio sam tamo...

Који повод може да буде да владика неком удари шамар?Да се мало угледам на нашег владику...
Ajd pročitak knjigu monah Kalist pa vidi tamo kakav je odnos imao vladika Nikolaj prema njemu i da li ga je šamarao ili ne

А из којег Манастира је био монах Калист?

Nemam pojma,bio je u nekom gde je bio i vladika nikolaj a posle je otišao da živi kao pustinjak,ako nađeš knjigu obavezno je pročitaj ,mnogo je realna i bez bilo kakve šminke
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 76
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

"У то време у манастиру Свети Наум Охридски догађала су се многа чуда; приче о тим чудима кружиле су у народу. И Светом Науму сам се молио да ме прими у свој манастир, уколико ми је суђено да будем монах."

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Knjige/Kalist/Kalist01.htm

Предухитрио ме је Моцарт. 0110_hahaha (Да ми је неко рекао да ћу икада овако нешто написати...)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из Црне Реке 0104_cheesy

Рашу Караџића је народ чувао неколико година јер га је волео.  0110_hahaha

ехехеххехехехехехехехе   0110_hahaha

Шта смо га чували,сам се чувао сакривен у БГ.А КОд мене може да дође и Рашо и Ратко и Симеон свима су им врата моје куће отворена.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала за текстове,скинуо сам баш ово са нета пре месец дана,али нисам још прочитао  0110_hahaha

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пази ово,јес да га не волиш,али баш ме је лепо обрадовала прича о Ратку.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PFQH6BIg-94&feature=related

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače sin Momira Lazića je jedan od mojih najboljih drugova a i sa starijim sinom sam mnogo dobar i Momira znam lično,išao sam na vikendicu da okopavam vinograd kod njega  0104_cheesy

Изгледа да има много добре емисије,штета што немам где да их гледам  0110_hahaha

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače sin Momira Lazića je jedan od mojih najboljih drugova a i sa starijim sinom sam mnogo dobar i Momira znam lično,išao sam na vikendicu da okopavam vinograd kod njega  0104_cheesy

А то је уствари тај човек који је без свог знања доспео у фамозни филм "Рат за душе"... ?

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače sin Momira Lazića je jedan od mojih najboljih drugova a i sa starijim sinom sam mnogo dobar i Momira znam lično,išao sam na vikendicu da okopavam vinograd kod njega  0104_cheesy

А то је уствари тај човек који је без свог знања доспео у фамозни филм "Рат за душе"... ?

Da
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Пази ово,јес да га не волиш,али баш ме је лепо обрадовала прича о Ратку.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PFQH6BIg-94&feature=related

I mene je obradovala ova vijest, da je general Ratko Mladic pobozan covjek.

Osvetniku pravoslavnog naroda, pobijenih muskaraca, zena i DJECE, iz okoline Srebrenice, pobijenog na pravoslavni Bozic, zelim i ja sve najbolje i da ga civutsko masonska internacionala nikada ne uhvati.

Samo da napomenem, da u Srebrenici nije ubijena nijedna zena i nijedno dijete a cifra koju su masoni i Civuti naduvali, cifra od 8000 pobijenih je veoma slicna naucnoj fantastici.

Najvjerovatnija cifra likvidiranih terorista iz Srebrenice, koji su sa zemljom sravnili skoro sva srpska sela u okolini Srebrenice i koji su odgovorni za masakar preko 3000 srpskih muskaraca, ZENA I DJECE, krece se oko 1000 maksimum.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...