александар живаљев Написано Фебруар 14, 2016 Пријави Подели Написано Фебруар 14, 2016 Да сам јуче, не дај Боже, умро, не бих знао да се звук прије грамофонских плоча, током 19. и првих 20 година 20. вијека, снимао на воштаним цилиндрима (Тог кастига у Црну Гору није бивало ). Сада је Универзитет Санта Барбара предузео акцију дигитализације ових записа са воштаних цилиндара има музике из свих дијелова свијета: har http://cylinders.library.ucsb.edu/index.php Милан Ракић, DankaM and Juanito је реаговао/ла на ово 3 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука