Милан Ракић Написано Новембар 19, 2015 Пријави Подели Написано Новембар 19, 2015 У касарни „Ратко Павловић Ћићко” у Прокупљу данас је освештан богослужбени простор за припаднике јединица Војске Србије размештених у гарнизону Прокупље. Освећењу богослужбеног простора посвећеног Светом апостолу и јеванђелисти Марку, присуствовали су командант Копнене војске генерал-потпуковник Милосав Симовић, заменик команданта Треће бригаде Копнене војске пуковник Предраг Грбић и командант 310. инжињеријског батаљона потпуковник Драган Миленков са сарадницима, председник општине Прокупље Мирољуб Пауновић, хор ђака Богословије „Свети Кирило и Методије“ из Призрена и други гости. Богослужбени простор је освештао епископ Рашко-призренски и Косовско-метохијски Теодосије, администратор Нишке епархије, уз саслужење војног свештеника Специјалне бригаде поручника Горана Сандића. Владика Теодосије је пред присутнима одржао и пригодну беседу о Светом апостолу и јеванђелисти Марку који је био заштитник градитеља и ученик Светог апостола Павла. МОРС Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! horatio, Viikica and Grizzly Adams је реаговао/ла на ово 3 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука