Jump to content

Papa: “Možete na nebo i ako ne verujete u Boga, ali činite jednu stvar”

Оцени ову тему


Препоручена порука

Meni su uvek bili interesantni likovi koji bez problema veci deo covecanstva osude na pakao , ono , nisi moje vere , krckaj se u kazanu .Kakav sklop u glavi imaju ti ljudi mi nikako nije jasno , razmisljaju li o cemu pricaju ili tek onako mlate ? I  kakvog  boga oni vereju da mi je znati ? To mora da je neki bog koji presudjuje kao komunisticki preki sudovi , mozda i petokraku sa srpom i cekicem ima kapi . Onaj u koga je verujem spasava sve sem onih kojih sami , svesno odbijaju da se spasu , koji mrze Boga i mrze dobro te biraju da svesno sluze drugij strani , svi ostali , ma kako zavedeni bili , slabi na greh ili prosto nesosobni da veruju a nisu se svesno Boga odrekli , bez obzira na greh ce biti spaseni . Jedino takav Bog ima smisla , makar meni . Na kraju , kakav covek , takav mu i Bog ma kojoj veri pripadao

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...