Jump to content

Форпост - тврђава љубави, живота, наде...Филм који морате погледати!


Препоручена порука

  • Гости

iQ61O4aJbXQKL.png

на овом линку имате мало слика о овоме о чему ћемо причати вечерас:


http://www.truechristianity.info/films/forpost.php

 

А ево и линка ка филу


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 75
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Хвала свима који су вечерас слушали предавање о. Серафима, слава Богу заиста је било доста људи. За оне који нису стигли да одгледају уживо и да постављају питања, предавање могу да послушају овде:

http://www.stickam.com/viewMedia.do?mId=193406392

Овог попа са почетка предавања занемарите...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ког попа ? 0205_whistling 0202_238

Уживала сам у предавању. Хвала и оцу Серафиму, а и теби оче Иване.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бејах на предавању, послашао сам део, нажалост младалачке обавезе су ме одвукле од предавања.

Почетак ми је деловао занимљиво о.Серафим ми је деловао као човек богатог искуства који има свашта да подели са публиком.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Savrsheno! Nije to samo putopis, nego i pouke, korisne poruke, prozivljeno i iz dushe isprichano. Hvala Ocu Ivanu na organizaciji svega a i onoj nevidljivoj zenskoj ruci koja se trudila da stvori atmosferu za sve a niko je ne pominje (ako je ovo organizovano u kuci?). Druzim se s jednom popadijom, pa znam kako to sve izgleda:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гледала сам предавање и уживала! Наравно, хвала о.Ивану што нам је омогућио то, а и о.Серафиму који је подијелио то са нама! Било ми је велико задовољство и велика част! Слава Богу кад имамо такве духовнике и свештена лица!

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлична беседа. Примедба везана за позадину: не би требало да се види шта се дешава у кући, ко шта једе, и тсл. Чисто технички детаљ, да буде што професионалније, и перфектније.

Баш ме је прича дотакла. Било би лепо да се објави и овде, када се буде организовало поклоничко путовање до тог манастира опет. Стварно треба отићи, видети и окусити да је све Богу могуће. Делује нестваро, бајковито, невероватно, преувеличано, нематеријално... Право чудо, које се дешава на земљи, таква обитељ, место где људи живе у слози, где Господ царује...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слушала сам сваку реч, и свака ме је дотакла као да сам тамо била.

Хвала оцу Ивану и игуману Серафиму за све.

И баш је лепо што смо видели нормалну кућну и породичну атмосферу.

Заиста би одлазак у тај манастир био невероватан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Заиста ми је драго да сте пажљиво слушали. Да, нема потребе да се намештамо да би било професионално :) Мени је потпуно у реду да се види када неко попије воду, поједе парче пите... просто, све се дешава у мојој кући... У другој соби се игра дете, жена кува чај... но, најбитнија је поента.

Још једном хвала. У петак ћемо, ако Бог да, да се чујемо и видимо са нашим пријатељима из Каракаса (Венецуела), са оцем Сашом и руском свештеником из Каракаса :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Беседа је била прелепа!!!!!!Филм сам гледао недавно и заиста ме је много дирнула та прича,препуна љубави па нисам могао а да не пустим сузе.Хвала оцу Серафиму на лепој беседи,што нам је све још више приближио па имам осећај као да сам заиста био тамо.Хвала и вама оче Иване што организујете таква лепа и поучна предавања,иначе по први пут сам сад слушао,али то не значи да је и последњи.Послушаћу данас још једном ту беседу.Благословите,и свако добро од Господа и Пресвете Богомајке.Поздрав из Вуковара!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa da, Otac Ivan nas je sve spontano ugostio u svojoj kuci, nekako sam opushtenije i pratila, ponudio je sve sto ima, bas je delovalo i toplo i domacinski. Pravljenim emisijama ne da ne verujem, nego nekako uvek zazirem od doterivanja, kao da rechi ne idu od dushe dushi nego preko nekakvog sterilizatora koji ubije to najljudskije:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала свима који су вечерас слушали предавање о. Серафима, слава Богу заиста је било доста људи. За оне који нису стигли да одгледају уживо и да постављају питања, предавање могу да послушају овде:

http://www.stickam.c...o?mId=193406392

Овог попа са почетка предавања занемарите...

Ovde pise da je ovo prvi deo. Jel ima i drugi, ili ce tek da bude?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...