Jump to content

Изгледа имамо нову секту

Оцени ову тему


Препоручена порука

Александар Вучић
Човек из народа, за народ.

Отац и мајка. Господин и друг. Сам Бог посла га међ' Србадију да заведе ред и донесе благостање. Строг, ал' правичан!
Апостол новог доба. Маузолеј се за њега увелико гради, у уџбеницима историје оставља се места. Његово име на енглеском се пише са "тхе" испред, његово поштење у математици има статус аксиома, у религији догме. Он је миљеник широких маса. Координатор, констернатор, кооператор.
Он је за Косово у Европи и Србију на Косову, за Европу у Русији. Пред њим се неистомишљеник постиди. Човек са инсомнијом због патњи рода свога. Диктатор, хуманиста. Први пут на власти уз опрост добијен од народа због "његове ружне прошлости", у маниру свих врсних прелетача. Он гледа са висине зато што је изнад малограђанских подела на наше и њихово, он је изнад својих претходних дела. Бацио је у тамницу узрочнике свеукупног националног пропадања. Велике силе су поклекле пред његовим аргументима. Његова слика се ужурбано качи покрај слике Светог Саве пред почетак школске године. Наша будућност коначно делује светла. Ми имамо цара. Један мандат је наш дар њему. Остатак владавине биће дар Александра Великог.

Из народа, за народ!

 

Извор:Вукајлија

 

Пс.Е кукала нам мајка да после "хита" Марије МаХиме сад и обожавање дотичног. joooj

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D  поведен дешавањима у СПЦ помислио сам да је тема везана... кад ја тамо а оно међутм

 

(у поре ми се увлачи)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O, Veliki Vucicu...smiluj nam se....

Велики вођа - осведочени пророк и тумач тарот карата

 

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када мало боље погледамо Вучића видимо да он и није обичан човек, има у њему нечег.... нечег необичног, посебног.... нестварног....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када мало боље погледамо Вучића видимо да он и није обичан човек, има у њему нечег.... нечег необичног, посебног.... нестварног....

... и чудесног...код њега и његових високих свештеника чуда су нормална појава.

 

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Age of Mitology - Expansion Pack 2015...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma Vucic barem laze na sitno, oni pre njega (DS , LDP , Draskovic itd ) su lagali na veliko ... Na vagone ...

Oni su obecavali odmah po ' iljadu- dve evra mesecno plate ... I Srbi im verovali ..

U poredjenju sa njima Vucic je Majka Tereza od Kalkute ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јер ће нам плата бити већа ето већ 2017.

Да...чувши обећање, великог и најсветијег земаљског и духовног вође, муслимани из Рашке области су такође заиграли од радости и пали у свети транс!

 

 

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...