Jump to content

(АУДИО) Патријарх Иринеј о почетку рада Сабора СПЦ: Архијереји да послуже напаћеном народу

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Његова светост Патријарх српски г. Иринеј, уз саслужење бројних архијереја наше Свете Цркве, началствовао је 14. маја светом архијерејском Литургијом у београдској Саборној цркви, којом је тога дана почело редовно пролећно заседање Светог Архијерејског Сабора СПЦ. Свјатјејши је благословио почетак рада Сабора и у беседи нагласио да су се архијереји сабрали "како би сагледали све што су у току године урадили и извуку закључке како могу да на најбољи начин послуже свом народу“. Радио Слово љубве је преносио богослужење.

 

%D0%98%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%98.jpg

 

 

http://www.slovoljubve.com/sites/default/files/5/15/05/14.05.15_patrijarh_saborna_crkva_sabor_za_sajt.mp3



Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте!
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...