Jump to content

Епархија Бачка: Портали mojnovisad.com,021.rs и слични, спинују информације

Оцени ову тему


Препоручена порука

Муфтија Зукорлић се вози у блиндираном возилу, са обезбеђењем и посебним таблицама и то ником од ових правдољубивих није занимљиво.

 Занимљиво 8086.gif

BMWMuamerov.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цела вест је обичан спин исто као и за оно освештавање градске воде.

Освештане су просторије а не градска вода.

А овде је немогуће возити брже од 5км на сат јер су ту пролазници, баште... просто ко је једном прошао Змај Јовином јасно му је да је ова вест глупост јер да је поп нагарио толико како новинари пишу побио би пола Змај Јовине улице.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро је што овде има да се прочита нешто више. Чуо сам на тв-у у пролазу вест, и замишљам како је ауто скренуо са улице и попео се на тротоар за пешаке и плаши народ возећи и смејућу се реакцији људи. И мислим се није могуће или је ко зна која вера у питању, или је неко баш млад, хм...

"You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, да није колониста, Војводина би одавно осрбљена била.

Ни једног војвођанина који отеже нисам видео да тако брани :)))

 

Човек ни не живи у Војводини

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али је зато Динко Сабахудин Грухоњић врло брзо проговорио лалошким акцентом, мада му се понекад омакне ијекавица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шала брате.

 

Ма не знаш ти праве лалоше, они су загуљенији од црногораца и тврдоглавији од босанаца и краћег фитиља од србијанаца и приде веће су србенде од већине колониста. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма не знаш ти праве лалоше, они су загуљенији од црногораца и тврдоглавији од босанаца и краћег фитиља од србијанаца и приде веће су србенде од већине колониста. 

 

:)) Истина!

 

Одмах сам се сетио мог бившег професора Дорословачког. Што би се рекло, парадигма.  :D

http://vukajlija.com/zabava/posteri/344774

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...