Милан Ракић Написано Март 24, 2015 Пријави Подели Написано Март 24, 2015 У капели Светог Ђорђа, у београдској касарни „Бањица – 2“ данас је служен помен погинулим припадницима Војске током НАТО агресије на Савезну Републику Југославију, 1999. године. Богослужењу је присуствовао начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић, са члановима колегијума. У беседи након помена главни војни свештеник капетан Слађан Влајић рекао је да се са болом у срцу, али са великим поносом, сећамо сабораца који су славно положили највећу жртву за отаџбину и слободу. – Не смемо дозволити да избледи сећање на наше хероје. Уместо тога, свесни њихове жртве, морамо из ње црпети снагу и мотивацију како бисмо наставили светлу традицију српске војске и државе, рекао је отац Слађан Влајић и храброст погинулих припаднике војске упоредио са старозаветним примерима херојског супротстављања надмоћнијем непријатељу. МОРС Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! Grizzly Adams and Плутон је реаговао/ла на ово 2 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука