александар живаљев Написано Март 5, 2015 Пријави Подели Написано Март 5, 2015 Осјећај благодати умно-срчане молитве који ме пратио током прве трећине филма снажне православне духовности, "Исцељење" редитеља Ивана Јовића, и созерцавање тога да се у филму првенствено "ради" о духовној, а не о душевној драми, како смо навикли у савременој кинематографији, натјерао ме је да напишем овај текст непосредно послије београдске ФЕСТовске премије 3. марта 2015.: http://stanjestvari.com/2015/03/04/%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80-%d0%b6%d0%b8%d0%b2%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%9b-%d0%b4%d1%83%d1%85%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d1%81%d0%b0/ Ђорђе Р је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Џуманџи Написано Март 5, 2015 Пријави Подели Написано Март 5, 2015 Gledala sam film i nisam ga ovako dozivela. Monah se prvi put zaista moli tek na kraju filma (po mom misljenju). александар живаљев је реаговао/ла на ово 1 "You know something is messed up when you see it" Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука