Jump to content

Човек буди лош!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Човек буди лош ако је то твој избор.

 

Само ми немој бранити прозу, да ћеш на таквом путу срести и Спасење.

 

Човек буди лош али знај, сви ће окренути главу од тебе,сви ће престати, да раде са тобом, нико те више неће ни обући ни нахранити нити ти дати пити али човек знај да знам,да ће на последњем концу то урадити Христос.... а Христов хлеб и Христово вино, јесу Љубав која не пролази.

 

Човек иако си лош можеш бити спашен ако то пожелиш затражиш или пак што је најважније од свега а то је спознаш.

 

 

 

 

Не? Да? Можда? И зашто.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог допушта избор , али у зависности шта изаберемо и посадимо , тако ће мо и обрати на крају.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е то на крају ме занима,слава Христу што не одустаје од ниједног човека,већ стрпљиво чека Савла.

 

Човек не чека,човек осуђује,човек кажњава....

 

Јесте Љубав си Ти који за себе говориш да Јеси.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Човек буди лош ако је то твој избор.

 

Само ми немој бранити прозу, да ћеш на таквом путу срести и Спасење.

 

Човек буди лош али знај, сви ће окренути главу од тебе,сви ће престати, да раде са тобом, нико те више неће ни обући ни нахранити нити ти дати пити али човек знај да знам,да ће на последњем концу то урадити Христос.... а Христов хлеб и Христово вино, јесу Љубав која не пролази.

 

Човек иако си лош можеш бити спашен ако то пожелиш затражиш или пак што је најважније од свега а то је спознаш.

 

 

 

 

Не? Да? Можда? И зашто.

 

Нешто ту не штима. Или је прича о разбојнику и Исусу, па питање гласи: Чиме је разбојник заслужио такву милост?

Иначе ти хвали још једно "сви" па да буде "Српски покрет обнове". :)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто ту не штима. Или је прича о разбојнику и Исусу, па питање гласи: Чиме је разбојник заслужио такву милост?

Иначе ти хвали још једно "сви" па да буде "Српски покрет обнове". :)

Неће ни бити трећег сви. Нико од нас није зарадио милост и благодат,сви смо је добили бесплатно.свима је дата. (опет нема трећег сви)

 

Вера допушта поетику и поигравање. :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неће ни бити трећег сви. Нико од нас није зарадио милост и благодат,сви смо је добили бесплатно.свима је дата. (опет нема трећег сви)

 

Вера допушта поетику и поигравање. :)

 

Вараш се, јер "нико те више" је у контексту исто што и "сви" - треће "сви".

Иначе је у ад сишао Сам Господ, истина не да у аду пати, него да би отуда извео „све“.  Из овога произилази да се Вук Драшковић издаје за спаситеља. :)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вараш се, јер "нико те више" је у контексту исто што и "сви" - треће "сви".

Иначе је у ад сишао Сам Господ, истина не да у аду пати, него да би отуда извео „све“.  Из овога произилази да се Вук Драшковић издаје за спаситеља. :)

Грдно погреших,сунце ти калајсано све мораш да видиш :)

 

Нека је вуку дане има за све:)

 

Е сад се сећаш комедије сви сви сви на краљицу? Француску додуше :) Велика шаховска табла,где се одиграла последња партија  пре народне револуцје (француска).

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...