Jump to content

Питање дијалога са римокатолицима није за широке масе?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

Чује је овде на сајту изашла вест о томе да се Папа поклонио Патријарху и затражио од њега благослов:

 

https://www.pouke.org/forum/topic/37029-%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B2%D0%B0%D1%81%D0%B5%D1%99%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%BC/

 

 

Салва најогавнијих коментара, без имало такта, промишљања, пуна осуда, свакаквих бљувотина. Невероватно како људи приступају овоме. Могу само да замислим како на то реагују и римокатолици на пример из Хрватске или неке друге земље који су националистички настројени. 

 

Мислите ли да ипак такве вести нису за широке народне масе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...