Jump to content

Тачно изложење Православне вјере-Свети Јован Дамаскин,преузмите

Оцени ову тему


Препоручена порука

http://ifile.it/6tfbcas/jdiz_4.pdf

Књига је одлилно скенирана за разлику од оне верзије која је била постављена на сајт Верујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

http://ifile.it/6tfbcas/jdiz_4.pdf

Књига је одлилно скенирана за разлику од оне верзије која је била постављена на сајт Верујем.

Карађорђе ти си цар!  319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://ifile.it/6tfbcas/jdiz_4.pdf

Књига је одлилно скенирана за разлику од оне верзије која је била постављена на сајт Верујем.

Карађорђе ти си цар!   319.gif

Изашао је и други том Синтагме:

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,4347.msg115712/topicseen.html#msg115712

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

имаш ли Патрологију вл.Атанасија ?

Имам у латиничном облику са превише неки кукица... 319.gif

Имаш ли ћирилицу и по могућству пдф?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

имаш ли Патрологију вл.Атанасија ?

Имам у латиничном облику са превише неки кукица... 0442_feel

Имаш ли ћирилицу и по могућству пдф?

Ај ми пошаљи то да пребаци у ћирилицу или је ти пребаци у ћирилицу па да је поставиш не форум.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

имаш ли Патрологију вл.Атанасија ?

Имам у латиничном облику са превише неки кукица... 0442_feel

Имаш ли ћирилицу и по могућству пдф?

Ај ми пошаљи то да пребаци у ћирилицу или је ти пребаци у ћирилицу па да је поставиш не форум.

хај, сад ћу га аплодовати па ти види о чему је реч...сачекај мало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

Ајде о Аго из Шумадије  0442_feel

Поздрави ми Агу из Пергама  klapklap

Ево ћаскамо на Скајпу, шаље ти отпоздрав из Стамбола града .  klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...

Како да скинем ову књигу? .mislise.

Јеванђелски говорити значи говорити из душе; било да говориш, било да ћутиш, осећа се вера. И још значи, не наметати се њоме, нити се због чега стидети. Свака реч је на своме месту и тече. А она је таква зато што се преносила с колена на колено, па се и укоренила. Таква вера нас је одржала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...