Jump to content

"Изгледа да је пала влада"

Оцени ову тему


Баба

Препоручена порука

Премијер Србије Александар Вучић изјавио да ће поднети оставку на функцију ако се испостави да је тачно да је његов брат Андреј власник фантомске фирме ASOMACUM, што је у скупштини изјавио Зоран Живковић. Вучић је рекао да је Живковић "бацио рукавицу" понудивши оставку уколико се докаже да је то тачно, а у супротном очекује Живковићеву оставку и јавно извињење породици Вучић. 

Опозиција је у међувремену објавила више доказа који потврђују да је Андреј Вучић власник фирме ASOMACUM, која је две године у блокади због дуга од 22 милиона динара.

vucic%20rebalans%202.jpg

"Или ја или Ви господине Живковићу", изазвао је премијер Живковића и додао да се не могу без последица износити та и друге лажи и увреде на рачун њега и чланова његове породице.

"Мислим да је то поштено", рекао је Вучић и додао да епилог мора уследити у понедељак.

Живковић је пре тога, осврћући се на говор премијера у коме је помињао наплату пореза од тајкуна, навео и да је фирма Вучићевог брата "већ две године у блокади која износи око 22 милиона динара". Живковић је казао да је то дуговање омогућила једна пореска инспекторка, као и да се ради о "фантомској фирми за прање новца".

Вучић је приметио да је таква лаж и раније спомињана, на основу фалсификовања личних докумената његовог брата.

"То је и раније био покушај фалсификовања и на томе су му се извинили својевремно и Тадић и Ракић. Није власник и никада није ни био власник фирме. Ако је тачно да је мој брат власник те фантомске фирме, желим да вас обавестим, ја ћу испунити жељу вашу и Борка Стефановића и нећу бити председник владе од понедељка", рекао је Вучић у парламенту.

528479_untitled_ff.jpg

Уколико се испостави да његов брат није власник поменуте фирме, од Живковића, рекао је премијер, очекује јавно извињење и да поднесе оставку на посланичку функцију.

Он је најавио и да ће његов брат поднети кривичну пријаву против самог себе, како би се дефинитивно утврдиле све чињенице везане за изнете оптужбе.

Живковић је на то тражио реплику, али је председница парламента Маја Гојковић одбила да му поново да реч, констатујући да је "добио понуду, те да се о њој изјасни у понедељак".

APR%20kljucni%20dokaz.jpg

Зоран Живковић је вечерас преко Твитера објавио податак са сајта АПР из којег јасно произилази да је Андреј Вучић власник фантомске фирме у блокади.

Потом су почели да се појављују и други докази из АПР

Извор: Танјуг

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Премијер Србије Александар Вучић изјавио да ће поднети оставку на функцију ако се испостави да је тачно да је његов брат Андреј власник фантомске фирме ASOMACUM, што је у скупштини изјавио Зоран Живковић. Вучић је рекао да је Живковић "бацио рукавицу" понудивши оставку уколико се докаже да је то тачно, а у супротном очекује Живковићеву оставку и јавно извињење породици Вучић. 

 

На крају ће да каже: МОША!!!

 

Их, кол'ко је он оставки до сада дао... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li sam dobro shvatio da je argument Aleksandra Vucica u tome da je rekao da ce podneti ostavku ako se dokaze da je njegov brat vlasnik,a on je u stvari "samo" direktor?

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам био дете али сећам се како ни један једини дан у СФРЈ није прошао а да се не помене титово име у 80% "озбилјног програма. Мада ни утакмице нису биле поштеђене. 

 

Само браћо и даље навијајте за оног о коме свака породица прича у време ручка,вечере и који не жели да изађе из главе сваког ебеног појединца у овој земљи,јер морал не постоји ван председника нам владе...

 

Живковић је његов роб и не може ме преварити.

 

какве замке за мозак који има још увек слободног простора за нешто што се не именује Вучић.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li sam dobro shvatio da je argument Aleksandra Vucica u tome da je rekao da ce podneti ostavku ako se dokaze da je njegov brat vlasnik,a on je u stvari "samo" direktor?

 

Наравно и тога ће бити још. Шума је закукала од становника који се жале на ловце који постављају замке за живо месо.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја лепо рекох да је Живковић једина опозиција.... политички слаба, али једина која се стварно противи... са неким квалитетним аргументима. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја лепо рекох да је Живковић једина опозиција.... политички слаба, али једина која се стварно противи... са неким квалитетним аргументима. 

 

роб

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace za ovaj sah mat nije zasluzan nikakav Zivkovic ili bilo koja druga figura,vec iskljucivo medijski sajt teleprompter.rs ,oni su prvi izneli podatke i na kraju i potvrdili cinjenice,e sad sto se na te podatke nakacio Zivkovic i procitao u etar,pa onda to isto uradio premijer to je manje bitno.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace za ovaj sah mat nije zasluzan nikakav Zivkovic ili bilo koja druga figura,vec iskljucivo medijski sajt teleprompter.rs ,oni su prvi izneli podatke i na kraju i potvrdili cinjenice,e sad sto se na te podatke nakacio Zivkovic i procitao u etar,pa onda to isto uradio premijer to je manje bitno.

 

па није баш тако.. али добро веруј шта год хоћеш..... 

Живковић и Радуловић то јест њихове екипе најаргументвоаније критикују Вучића...и највише раде на правом смеру критике... аргументована, основана... утемељена другом политичком идејом.

За разлику од оних који политички критику власти своде на "п*дери из владе" 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...