Jump to content

Knjiga Predraga Stojadinovića

Оцени ову тему


Препоручена порука

Овај бисер књижевности и потенцијални бестселер једноставно морам да имам пре него се распрода.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bih vec stigao u pakao nego mora cekam da se zavrse neki radovi... Specijalno za mene se upravo šoluje deseti krug pakla...

 

Nisam ti ja kriv što su permanentne sugestije muzičkih i filmskih industrija, i još mnogo toga, uticale da se u tvoj svesti pojam pakla i raja profaniše do tog stepena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam ti ja kriv što su permanentne sugestije muzičkih i filmskih industrija, i još mnogo toga, uticale da se u tvoj svesti pojam pakla i raja profaniše do tog stepena.

Nisam te ja ni okrivio, opusti se slobodno... ;-)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam ti ja kriv što su permanentne sugestije muzičkih i filmskih industrija, i još mnogo toga, uticale da se u tvoj svesti pojam pakla i raja profaniše do tog stepena.

I ja obično kada čujem da neko pomene krugove pakla setim se kako je Dante loše odglumeo u onom mjuziklu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ja obično kada čujem da neko pomene krugove pakla setim se kako je Dante loše odglumeo u onom mjuziklu.

Makar se nije dotakao gejming industrije.

  • Волим 1

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ау, колико хејтерства. Ја сам се са човеком покачио на личној бази, па га не хејтујем колико неки овде који у животу са њим нису проговорили не речи. 

 

Шта ти је пристраност... човек написао књигу о логичким грешкама, то какав је он дискусант и како се понаша на неким темама не говори ништа о његовој књизи. Топло бих је препоручио многима, ако је стварно смо обрађивао логичке грешке, јер се многи овде хватају у исте. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da sam opušten. Dalje se mogu jedino izduvati.

Ja jedino mogu da ti pomognem ako oces da se naduvas ;-)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

човек написао књигу о логичким грешкама, то какав је он дискусант и како се понаша на неким темама не говори ништа о његовој књизи.

 

Али заправо говори.

 

Очекивати било какву књигу ове врсте, вредну читања, од човека који скаче на саговорнике, вређа их без разлога, не труди се ни да их разуме, прави све могуће логичке грешке приликом конструкције својих "аргумената" који су засновани једино на његовим фикцијама, јесте логичка грешка сама по себи.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Nadam se da ima onih koji su ovu zaista jedinstenu knjigu u Srbiji ipak pročitali i zaobišli ovakve predrasude.

 

Prvi tiraž je kako čujem skoro rasprodat, a drugo izdanje će biti vizuelno i sadržajno još bogatije.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nadam se da ima onih koji su ovu zaista jedinstenu knjigu u Srbiji ipak pročitali 

Јединствена? Шопенхауер?

 

Свеједно, нек је са срећом, вазда је добро кад се пишу књиге које нису сексуална искуства спонзоруша.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...