Jump to content

Потписан уговор за изградњу гимназије и духовног центра

Оцени ову тему


Препоручена порука

28. јануар 2010. године

У петак у просторијама митрополије загребачке и уз присуство Високопреосвећеног Митрополита Јована потписан је уговор о изградњи Гимназије и духовног центра у манастиру Свете Петке у Загребу.

У име инвеститора,Црквене општине загребачке уговор је потписао архијерејски намесник загребачки протонамесник Миленко Поповић,а у име извођача радова господин Здравко Живковић власник фирме ЕМПОРИУМ ПЛУС из Загреба и господин Боро Малетић власник фирме САЛУМ из Загреба.Градња овог центра требала би започети у месецу марту ове године.По потписивању уговора Митрополит Јован је истакао веома велики задовољство и истакао неопходност изградње оваквог једног објекта.

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...