Дејан Написано Фебруар 4, 2010 Пријави Подели Написано Фебруар 4, 2010 28. јануар 2010. године У петак у просторијама митрополије загребачке и уз присуство Високопреосвећеног Митрополита Јована потписан је уговор о изградњи Гимназије и духовног центра у манастиру Свете Петке у Загребу. У име инвеститора,Црквене општине загребачке уговор је потписао архијерејски намесник загребачки протонамесник Миленко Поповић,а у име извођача радова господин Здравко Живковић власник фирме ЕМПОРИУМ ПЛУС из Загреба и господин Боро Малетић власник фирме САЛУМ из Загреба.Градња овог центра требала би започети у месецу марту ове године.По потписивању уговора Митрополит Јован је истакао веома велики задовољство и истакао неопходност изградње оваквог једног објекта. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука