Jump to content

Шта мислите да се врати Шешељ и закаже се Тв дуел са Вучићем?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Mislim da Vucic nikad ne bi pristao u duel sa Seseljom, ako se boji Boska Obradovica, znaci da sigurno ne bi hteo da se osramoti i krene u duel sa Seseljom. Vucic je americki patriota i ne bi trebao uopste da se pojavi na ekranima u Srbiji.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da Vucic nikad ne bi pristao u duel sa Seseljom, ako se boji Boska Obradovica, znaci da sigurno ne bi hteo da se osramoti i krene u duel sa Seseljom. Vucic je americki patriota i ne bi trebao uopste da se pojavi na ekranima u Srbiji.

Vucic je samo sopstveni patriota, a ovo sto radi, radi jer mora, jer je prinudjen. Vrag je odno salu.

 

Isprva su to samo "ljudski" egomanski porivi, kad se predje mera onda djavo preuzima kontrolu.

 

Kao slucaj sa Lausevicem, zbog straha je ispalio prvi metak, posle toga on vise nije imao kontrolu.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vucic je samo sopstveni patriota, 

 

И тиме си описао карактер 90 % политичара. и 50 % карактера оних осталих 10 %. Свака част :) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To mi daj lajk i kazi svaka cast kad kazem nesto sto nije ocigledno i sto vec svi ne znaju.

 

 

Brateeeeeeeeee koje je ovo stanje, sta se desava, pa ovo nije ni bizarno lol, nije ni smesno ni tuzno, to je neka posebna kategorija jos nedefinisana, pa mi smo pioniri...oduvek i bili :eit3du:

 

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Премијер Владе нема разлога да се боји никога, а нарочито тог хашког оптуженика. И тај поменути Бошко Обрадовић, није Првом министру наше Владе ни до колена, а наш Премијер је у претходним данима када је Србији било најтеже, показао сву своју државничку величину и што је најбоље, имао је и има визију како Србију и наш народ да изведе из кризе и уведе у ЕУ, где је Србији и српском народу одавно место и било. Браво за Премијера!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ni Vucic a ni jedan sadasnji i bivsi politicar u Srbiji ne bi imali sanse u duelu sa Sekijem podjednako kao sto lopovi ne bi imao sanse sa postenim covekom na sudu. To je Seki, trenutno jedini srpski posten politicar ... ali nije dostupan biracima a to je i razlog zasto nije dostupan ...Srbima danas trebaju Vucic ili Tadic, da brine o pokislim pilicima i politicari slicni njima...Treba odrzavati srpsko bunilo sto duze ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 months later...

Тв дуели уместо скупштине, таблоиди уместо судства, естрадуше уместо стручњака, риџовани уместо полиције,

Премијер калиф уместо калифа.... А не, то је ипак други цртаћ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa dobro Seki se polako vraca u politiku i pokusava da zauzme svoje mesto...

 

Dugo je bio odsutan, puno se zlonamernih neistina sirilo za to vreme o njemu i njegovim slobodarskim i ujediniteljskim idejama i sada pokusava i da se vrati na zasluzeno mesto u srpkoj politici a i da istovremeno svojim nastupima obezvredi sve lazi o njemu koje smo slusali u medjuvremenu...

 

 

Drzim mu palceve kao trenutno jedinom srpskom politicaru sa integritetom , lojalnom svojim idealima i idealima svakog pristojnog coveka, slobodi,  demokratiji, republikanskom uredjenju i tako dalje ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...