Jump to content

Еп. Атанасије Јевтић на БФ,одржаће 7 предавања !Улаз слободан за све!ШИРИ ДАЉЕ!!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

Данас сам имао срећу да будем у БГ,па да дођем на предавање. Одлично је било.

Ајде молим вас, видите ко то снима, па да одмах поставимо на сајт ова предавања, било аудио, било видео.

hvala

omnea mea mecum porto

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Ево их снимци ових феноменалних предавања:

Хвала Андреј, предавања су заиста феноменална. Да ли је звук "покварен" у неким деловима, да ли знаш можда?

Предавања такође има и овде али је ту на пар места у прилично дугачким сегментима звук толико лош да се не разуме шта владика прича:

http://www.bfspc.bg.ac.rs/vladika-atanasije-jevtic

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bendoff 0442_feel

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Ево их снимци ових феноменалних предавања:

Хвала Андреј, предавања су заиста феноменална. Да ли је звук "покварен" у неким деловима, да ли знаш можда?

Предавања такође има и овде али је ту на пар места у прилично дугачким сегментима звук толико лош да се не разуме шта владика прича:

http://www.bfspc.bg.ac.rs/vladika-atanasije-jevtic

Лично сам присуствовао па знам шта је у питању: кад преосвештеног мало понесе реторски занос, уме да беседи и ван микрофона. Можда је неко на диктафон снимио бољи звучни запис али нисам пронашао на нету. Можда зна неко са ПБФ-а?

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije to što je besedio van mikrofona, nego je zvuk "iscepkan", "trokira"... namučio sam se kad sam ih montirao za "Teološke poglede". Srećom, imam - ne baš presjajnog kvaliteta doduše - i snimke s diktafona.  319.gif

Брате, уместо што се хвалиш, постави негде те снимке с диктафона.  1405_love

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije to što je besedio van mikrofona, nego je zvuk "iscepkan", "trokira"... namučio sam se kad sam ih montirao za "Teološke poglede". Srećom, imam - ne baš presjajnog kvaliteta doduše - i snimke s diktafona.  ne_shvata

Брате, уместо што се хвалиш, постави негде те снимке с диктафона.  smej.gif

Čekaj da izmontiram Palamu...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...