Гости Guest Написано Мај 12, 2014 Гости Пријави Подели Написано Мај 12, 2014 Да ли је ово истинска брига за Цркву или хир? Да ли свештеник треба на овакав начин да реагује? Зар он не треба да иде тамо где га владика постави? ево и коментар на јутјубу Bože dali je moguće da , ljudi koji su do juče bili nezadovoljni , sveštenikom Miroslavom koji je kako kažu derao kožu, vredjao narod, prozivao ih čak i svadjao i vredjao sada govore drugačije. Ponašanje i poštovanje oltara u crkvi ko god želi da čuje koliko sveštenik Miroslav poštuje oltar , parohiju i narod traži od mene snimak koji je uradjen sa teškim i preteškim uvredama i psovkama ." USKORO ĆU OBJAVITI SNIMAK NA KOJOJ ĆE SE VIDETI POŠTOVANJE SVEŠTENIKA MIROSLAVA. " Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
feeble Написано Мај 12, 2014 Пријави Подели Написано Мај 12, 2014 Сад је ту проблем пошто је овде на форуму помињано да ако нема народа - поп не треба да служи литургију. Ако га ови масовно бојкотују, онда је пат позиција... Или да нови поп доведе и нови народ. Драгана Милошевић је реаговао/ла на ово 1 Слово Љубве Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука