Jump to content

Парада победе-Москва 2014, НАЈАВА

Оцени ову тему


Препоручена порука

Сутра, 9. маја 2014. године у 10 сати по локалном времену, на Црвеном Тргу у Москви, одржаће се Парада победе у част 69-те годишњице победе над фашизмом! 

1398759610_pobeda.jpg

 

У Москви је све спремно за сутрашњу свечаност. Припреме које су почеле још током новембра месеца прошле, 2013. године су, јучерашњом другом генералном пробом приведене крају. 

 

Корисници кабловске телевизије ће имати прилику да Параду посматрају у изравном преносу преко сателитског канала "Раша тудеј", док ће сви заинтересовани у Србији, свечаност из Москве бити у прилици да испрате преко канала "Прва ТВ" у директном преносу од 7.55 до 9 сати. Стручни консултант у студију "Прве ТВ" ће бити мој добри класић и школски друг, мајор авијације-пилот, Драган Мрдак, којег је ваздухопловна јавност ове земље, већ имала прилику да упозна током његовог коментарисања аеромитинга "Батајница 2012" у поводу обележавања 100 година српског војног ваздухопловства.

 

Дакле, Прва ТВ, петак 9. мај у 07.55 сати!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браво Томо... Шта кажеш за мог класића, а твог земљака са Звездаре!? `ел био добар?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам одушевљена :0222_shocked::aplauz:

 

Јутрос слушам Горицу и Драгана на радију како коментаришу параду. Кажу: "Види га овај како се укипио, вози се а нигде се не држи!" :D

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам одушевљена :0222_shocked::aplauz:

 

Јутрос слушам Горицу и Драгана на радију како коментаришу параду. Кажу: "Види га овај како се укипио, вози се а нигде се не држи!" :D

:)... Али има он рукохват спрам мењача, као и ногоступе у које "угура" своја стопала... Ако мислиш на министра будисту :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:)... Али има он рукохват спрам мењача, као и ногоступе у које "угура" своја стопала... Ако мислиш на министра будисту :)

 

Oни су мислили на овог првог, креће од 15:37 :)

 

А и предпоставила сам да има нека фора. Јесу то Руси, ал` нису свемогући :D

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oни су мислили на овог првог, креће од 15:37 :)

 

А и предпоставила сам да има нека фора. Јесу то Руси, ал` нису свемогући :D

Па на њега сам и ја мислио :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A зашто је "министар будиста"? Не лазуме :)

Па зато што је спрам свог вероисповедања то! Будиста. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мсм, лично немам проблем са тиме, али не знам за ове русофиле, где се у њиховој констелацији и схватању света налази најпознатији од свих Туванаца, генерал армије Сергеј Шојгу... Мсм, оне форе, Русија, православље, ово, оно, а милистор воени будиста... Како се то толмачи...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Захваљујући Олегу Черникову из акро-групе "Стрижи", ево мало сличица ВВС ешелона, додуше са увежбавања пред Параду...

 

10175954_757067400993504_228691097548399

 

10175954_757067410993503_693222526635627

 

10153839_753409421359302_232989294447722

 

1538746_757068597660051_5634012488021912

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...