Jump to content

Дядо Добри в България (сигурно сте видели његову фотку на ФБ)

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

У поруци ми фали део текста и не успевам да исправим, па ћу овако :smile:

 

....делом јер ми се спава и гледам на једно око :blink2: :smile: ), делом јер коју год реч да напишем не би била она права. Једноставно рекох - разнежила сам се. Дође ми да загрлим монитор...

 

Даље је све ту :smile:

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Verovatno je sitan sat, pa se niko ne javlja, ali mene je ovaj izveštaj podsetio da Evanđelje živi u ljudima. Za one koje mrzi da otvaraju linkove koje sam stavio: starac koga zovu dobri deda, penzioner, ali više isposnik, rekli bi prosjak, prosi svaki dan novac i sve što skupi već godinama daruje za izgradnju crkvi i manastira. Iako živi od 60-tak evra penzije (ako i to ne razdeli), kako reče episkop Tihon, on je najveći donor (pored svih bogatuna i glavara) sabornog hrama, darovao je samo za hram oko 40.000 leva (20.000 evra) skupljajući od nekoga jedan, od nekoga dva leva. Ipak, priča je mnogo lepša od samo ove informacije, pa preporučujem da pogledate obe.

Verbum Domini Manet in Aeternum!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...