ПиП Написано Јануар 31, 2014 Пријави Подели Написано Јануар 31, 2014 al izgleda da si doktor za Jevandjele И шта ти сад ово значи? Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
obi-wan Написано Јануар 31, 2014 Пријави Подели Написано Јануар 31, 2014 Za one koji se trude da ne procitaju nista osim prvog posta u temi, da ponovimo - mitropolija je demantovala "vest". Demantovana "vest" Lici na "novinare" da tako prave maglu i da seju razdor, narocito ako su za to masno placeni... Nektarija је реаговао/ла на ово 1 "Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука