Jump to content

Ранко Кривкапић на фресци Саборног храма у Подгорици осликан у паклу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Znači ne mogu da verujem krajnje naukusno i po meni ne hrišćanski ovo me podseća na onu nazovi "ikonu" gde Sveti Maksim Ispovednik gazi papu koji u rukama drži ključeve pakla. Naravno nisam opravedao tog Ranka, oni ovim potezom oslikavanja ŽIVOG čoveka u paklu samo zato što je progonio sveštenstvo i monaštvo izazivaju đavola ili što bi rekli čačkaju mečku. Da li će on završiti u paklu ili raju zavisi da li će se pokajati, šta ako on se pokaje i završi u Carstvu nebeskom, a ovi što su ga slikali odu ad? Ovo je strašno bilo koga slikati od ljudi da su paklu to mi liči na propagandu a ne na pravoslavlje, za mene ovo je strašno i odvartno.

 

Krivokapić je najveći srbomrzac i crkvenomrzac u CG. Ne vidim ništa sporno što je naslikan u paklu. Crkva ima pravo da razrešuje i zadržava grijehe kome hoće.

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нек' збију мало редове. То навикло да се башкари...

 

E Дуња брате, без твојих очинских коментара је пустош на форуму, сестро

 

Јаки су ко мајка ... :)

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Екипа'' (назов-новинари), очигледно прецењује своје налогодавце.. (политикантске крвопије) Па их види и тамо где НЕМА -ПОМЕНА о њима.. у Цркви ..

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него кад смо код ''екипе'' .. да се потсетимо овог поста ;) 

 

Moжда нађу на фрескама и распопа Дедејића.. наравно ''са екипом'' у казану ...   :hihihihi:

 

:hihihihi:

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него кад смо код ''екипе'' .. да се потсетимо овог поста ;)

 

:hihihihi:

 

Ko su ovi sto ih guta ovo čudovište? http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/378393/Tito-Marks-i-Krivokapic-u-paklu-na-fresci

  • Волим 1

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Trifke,

 

verujem da većini se ne sviđa, ma koliko se to nekome svidelo ili ne.

 

Ma, zez'o se prota... 

 

Meni ovo sa traženjem dnevno-političkih likova na freskama dođe k'o podvrsta traženja masonsko-satanističkih simbola u biometrijskim dokumentima...

  • Волим 1

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znači ne mogu da verujem krajnje naukusno i po meni ne hrišćanski ovo me podseća na onu nazovi "ikonu" gde Sveti Maksim Ispovednik gazi papu koji u rukama drži ključeve pakla. Naravno nisam opravedao tog Ranka, oni ovim potezom oslikavanja ŽIVOG čoveka u paklu samo zato što je progonio sveštenstvo i monaštvo izazivaju đavola ili što bi rekli čačkaju mečku. Da li će on završiti u paklu ili raju zavisi da li će se pokajati, šta ako on se pokaje i završi u Carstvu nebeskom, a ovi što su ga slikali odu ad? Ovo je strašno bilo koga slikati od ljudi da su paklu to mi liči na propagandu a ne na pravoslavlje, za mene ovo je strašno i odvartno.

 

Откуд ти да на наведеној "икони" папа држи кључеве пакла?

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Откуд ти да на наведеној "икони" папа држи кључеве пакла?

 

pogledaj sam sta drži

 

578331_279641642133375_1969215156_n.jpg

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...