Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ја и даље не могу да верујем да Радуловић није прешао цензус. Све сам се синоћ надао да ће доћи неки гласови који ће преокренути ствар и Сашу ипак убацити у парлемент, али се ипак испоставило да овај глупи народ не види даље од носа!

 

За ову земљу дефинитивно више нема наде! Сутра идем до прве амбасаде на коју наиђем и тражим да се иселим било где из ове шугаве земље!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi su uspjeli da osvoje dvocifren broj glasova. Dve cifre 3 i 4, 3,4% kako da se ne osjecaju jedinom pravom opozicijom. 

 

Nista gori od LDP-a i ostalih marginalaca. Politicka scena u Srbiji je cista papazjanija.

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја и даље не могу да верујем да Радуловић није прешао цензус. Све сам се синоћ надао да ће доћи неки гласови који ће преокренути ствар и Сашу ипак убацити у парлемент, али се ипак испоставило да овај глупи народ не види даље од носа!

 

За ову земљу дефинитивно више нема наде! Сутра идем до прве амбасаде на коју наиђем и тражим да се иселим било где из ове шугаве земље!

 

 

 

S' obzirom da SNS ima apsolutnu vecinu i da su pobedili tako sto su delili jetrenu pastetu, mislim da je ocigledno(oba potamljena) :)):)) :))

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кажи ти мени, одакле теби те инсајдерске геополитичке информације? Дилови са русима, запад осамостали, Причаш и понашаш се као да си у комбинацији 19тог века и хладног рата између комуниста и уса.

 

Мени је просто невероватно да ти верујеш у било које "дилове" и "сукобе" између запада и руса.

 

Брале... руси дају привремене базе "западу" на својој територији....да ли стварно мислиш да ту постоји неки сварни сукоб?

Путин прича о нато пакту као о фактору стабилности у свету.

 

....

 

Мени се никако то што знам да јесте не уклапа са твојим теоријама, икрено.

 

 

Како ће они да предводе револуцију када имају све укупно 5 % гласова, сви заједно?

 

 

 

И 90 % становника косова жели бити независно..

па ти подржавај право на самоопредељивање, питаћу те ако руси сутра признају косово у замену за повратак њихове територије. :)

 

Kad porasteš kašće ti se

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cesid je u 10 objavio pobednika a glasovi bili izbrojani tek u 11,toliko o regularnosti izbora.

U isto vreme smo dali slican komentar, samo sam ja na drugoj temi.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cesid je u 10 objavio pobednika a glasovi bili izbrojani tek u 11,toliko o regularnosti izbora.

 

A sta je tu neregulatorno? Ne pogadjaju oni rezultate tako sto gledaju u pasulj nego im javljaju iz brojalista koliko listica su izbrojali i koja je situacija.

Vec sa 50 % izbrojanih listica imas vise manje jasnu sliku o rezultatima.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, ko onomad kad su nemacke vesti unapred javile ko ce biti nas predsednik, ili sta je to bilo vec, sve barabe su mi iste pa ne pamtim.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cesid je u 10 objavio pobednika a glasovi bili izbrojani tek u 11,toliko o regularnosti izbora.

 

А јеси ли чула да постоји нешто што се зове резултати на основу узорка? На основу репрезентативних узорака објављују се веома поуздани показатељи резултата гласања и пре него што сви гласови буду пребројани.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, ko onomad kad su nemacke vesti unapred javile ko ce biti nas predsednik, ili sta je to bilo vec, sve barabe su mi iste pa ne pamtim.

 

Ma nemacke vlasti sto posto namestile precednicke izbore. Kontrolisu svaki pedalj, lichno Angela Merkel u Srbiji broji i prezvljava listice. Mislim, to je najlogichnije, naverovatnije i najracionalnije objasnjenje.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidi Zeljkov post iznad.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidi Zeljkov post iznad.

 

Mani ti zeljkov post i prepucavanje, ja tebe pitam da li ti je najlogicnije objasnjenje da Nemci broje i kontrolisu nase izbore, pored svih ostlaih objasnjenja, kao naprimer - slucajna greska sa slucajnom pogodbom.

Mislim, kada bi lupio ko ce da pobedi tu imaos i  50 % - 50 % sase da ubodes pravog.

 

Drugo objasnjenje moglo je da bude nemacka analiza, nije bilo tesko da u tom trenutku analiziras da SNS dobija na popularnost a DS gubi.

To su dva mnogo logichnija i mnogo bliza mogucoj realnosti objasnjenja nego - nemacka kontrolise glasanje u Srbiji.... sto bi morao da bude mnogo komplikovan proces... a da tako rade sigurno ne bi pravili glupu gresku kao sto je - cestitanje izbora unapred.

 

I na kraju - reci, cestitali su izbore u napred verovatno su namestili, je nivo dokaza sacuvaj boze. Kao da si reko, pretio mu da ce ga ubije pre god dana mora da ga je on i ubio.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мен` се чини да ти ниси никад ни напустио Славонију. Бар по писању у којем преовладава спашавање задњице испред образа. 

 

Kakav obraz ?? Ko još brine o obrazu. Pa dobro ajde Slavonci, Bačvani, Sremci , Crnogorci, uvek su prilagodljivi novoj situaciji. Nije to išta nepoznato, oduvek je tako bilo kroz istoriju. Dok su Srbi u Bosni i u unutrašnjoj Srbiji uvek prvo vadili sablju, a onda uglavnom stradali od iste, ne toliko od neprijatelja koliko zapiti u nekoj kafani sa najrodjenijim, ili bar braćom iste nacionalnosti.

Čitam komentare na sajtovima iz RS i Crne Gore (srpskim) , mučno je koliko je naš narod tamo naivan. Komentari su tipa "Srbija je odlučila za sebe Republika Srpska sad mora da  brine o sebi" "narod u Srbiji nije normalan" "izdali su Republiku Srpsku " i dr. A onda vidim rezultate, gradjani Republike Srpske koji imaju pravo glasa i koji su se javili da glasaju u ambasadi i konzulatima, najviše glasova dali SNS ubedljivo, nešto SPS ....

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Srbija je pokazala da je zemlja liliputanaca i kromanjonaca"  "Pa ima li taj jadan narod bar malo mozga on nije ni da koze cuva a ne da vodi drzavu pih samo sam se iznervirala nisam ni trebala citati ovo" hahah  :D bosanci se svega sete komentari su različiti i urnebesni :D

 

 

http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Naprednjaci-proglasili-pobjedu-235656.html

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...