Jump to content

Историја религије

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • 4 weeks later...

Јел има неког ко се занима за секте и њихово деловање?

карађорђе и шалом су специјалисти и стрептомицин за њих, додуше за хришћанске деноминације 1317_womens
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел има неког ко се занима за секте и њихово деловање?

Шалом и ја смо одлазили код њих,а све по БОЖИЈЕМ допуштењу  1317_womens

Знамо како функционишу,одприлике  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0202_238.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно тако,све по Божијој вољи и допуштењу...  jooojТи се,Марио, такође интересујеш за учење-дјеловање секти?

Да. Мене интересује начин њиховог рада, мислим знам нешто о томе, али то није довољно. Конкретно ме интересује да ли се неко у нас бави проблемом секти. Какви су резултати и шта заиста треба чинити у борби против секти?

На који начин и како поступати са онима који су жртве секте или са онима који желе да се избаве од секте?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Мени је само познат рад инспектора Луковића.

Резултати су климави јер ми нисмо у вјери и молитви довољно јаки.

Оно што ја препоручујем јесте да се ти људи помињу на Литургијама,да им се сведочи доникејским оцима и Светим Писмом и да се моли у личним молитвама за њих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...