Jump to content

Новопазарски вехабија Мирза Ганић погинуо у Сирији

Оцени ову тему


Препоручена порука

Licno sam gledao profil njegove sestre ponosna je zadovoljna samo krivi IZ u Bosni sto mu je zatvarala dzamije ispred nosa,takodje kaze da ga nije niko odveo od sheiha tamosnjih selefija i da nije dobio pare vec je otisao sam da brani umet koji je krvavio i danje krvari a naravno nada se da je vec u raju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не подржавају сви исламски теолози ово у Сирији. Зато сам рекао секта. Наравни да раде по Исламу. Надају се хуријама, рекама вина, преједањем... које не смета ништа.

 

nema vina. imaju neki drugi napitci ali ne vino. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nema vina. imaju neki drugi napitci ali ne vino. 

"O, zar je Džennet, koji je obećan samo onima koji se Allaha boje, 
u kome su rijeke od vode neustajale i rijeke od mlijeka nepromjenjena ukusa, i rijeke od vina, prijatna onima koji piju, i rijeke od meda procjeđenog i gdje ima voća svakovrsnog i oprosta od Gospodara njihova, zar je to isto što i patnja
koja čeka one koji će u vatri vječno boraviti, koji će se uzavrelom vodom pojiti,
koja će im crijeva kidati!"

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i ovaj je poginuo Emrah Pilipovic 21 godina,Velika Kladusa,Bosna 

 

1534350_277468689069520_1093898213_n.jpg

Виси му мач над главом...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Младост-лудост.Са друге стране не могу да верујем да Сиријци који живе овде прате дешавања преко интернета и ако их је сопствена земља позвала да се врате и помогну у одбрани отаџбине.Лично познајем двојицу....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Младост-лудост.Са друге стране не могу да верујем да Сиријци који живе овде прате дешавања преко интернета и ако их је сопствена земља позвала да се врате и помогну у одбрани отаџбине.Лично познајем двојицу....

ma kakva mladost ludost....tu je idelogija i lova u pitanju naravno ima i verskog fanatizma koji je ta ista ideologija,

znam i ja vise njih i kazu na nepada nam napamet da idemo tamo ima bar 6 frakcija ne zna se ko pije a ko placa.sunitske,sitske frakcije malo brojni pseudo hriscani itd...

 

ovde imas Ukrajince koji se bore na strani muslimana protiv Rusa itd...

https://www.youtube.com/watch?v=d4EX_shd75s

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...