Jump to content

Поново напади гејева и феминистикиња на хришћане у Аргентини

Оцени ову тему


Препоручена порука

Znaci tako ti objasnjavas huligane kod nas? Osecaju se mocno i poleteli su jer se radilo na tome? 

 

Zanimljivo promatranje mogu da ti kazem zanimljivo.

 

Jel su i huligani i budale u Srbiji deo nvo?

Opet demagogises? Jesi sad uleteo u ovu temu i tek sad vido moj odgovor, i ovo sad veze nema sa onom prethodnom temom gde si se izbaljezgao? Sta je ovo sad neka vrsta psy osvete i mobing terorizma?!

 

Ako imas problema, nacemo se i resiti problem box mechom bez rukavica, nemam nikakav problem sa tim starim dobrim nacinom, ali nema smisla da se spamuje forum osvetnickim baljezgarijama jel tako? :d13qw7qiaimaba:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И онда би се постигло тачно оно што је мастермајнд хтео. У новинама би били наслови: " полудели Србин Динабластер тукао жене испред катедрале. Верски фанатизам не преза од насиља"

 

da, onako nasprejovan i ofarban prije toga kad bi se tvoja faca pojavila u novinama izgledalo bi to otprilike ovako, i svi bi vjerovali njima a za tebe bi rekli manijak za liječenje, u luđačku košulju s lancima pa u podrum s njim u sanatorij s pooštrenim nadzorom, opasan za javnost i okolinu, to im je ustvari i cilj da to tako ispadne.

 

stock-photo-bloody-maniac-in-dark-133676

 

ovako bi to izgledalo u novnama nakon što bi ti tamo pripomogli sa spray  make up-om i s vizažom

a tamo ispod slike bi još dodali: ovako izgleda neuračunljivi religiozni manijak i klerofašistički fanatik

 

Just_Cuz_19

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је ли ко иде у Вазнесењску цркву у БГ? Читам на нету да су хомићи ово исцртали на зиду испред цркве

 

Vaznesevska-crkva-gejev9.jpg

 

http://srbin.info/2013/12/07/gejevi-napali-i-oskrnavili-vaznesensku-crkvu-u-beogradu-foto/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је ли ко иде у Вазнесењску цркву у БГ? Читам на нету да су хомићи ово исцртали на зиду испред цркве

 

Vaznesevska-crkva-gejev9.jpg

 

http://srbin.info/2013/12/07/gejevi-napali-i-oskrnavili-vaznesensku-crkvu-u-beogradu-foto/

Mislim da Crkva nema rivalstvo sa homoseksualcima , tako da ovo mogu da naprave samo satanisti. (inače satanistima je gej populacija i njihova "borba" savršena maska. Crkva ne mrzi ljude već greh je njoj stran i smrdljiv. Mislim da čak šta više trebalo bi o ovome da se povede računa. Crkva treba da govori!

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opet demagogises? Jesi sad uleteo u ovu temu i tek sad vido moj odgovor, i ovo sad veze nema sa onom prethodnom temom gde si se izbaljezgao? Sta je ovo sad neka vrsta psy osvete i mobing terorizma?!

 

 

Brale, na temi sam izdominirao i otiso, jer si krenuo da se vracas da editujes postove. Lepo je sto si priznao da si iskoristio retoriku i menjao reci u temi i tu smo zavrsili diskusiju.

Posto ne vidim nista problematicno u zabrani prodaje sirovog mleka u 25 americkih drzava niti ikakav rat protiv covecanstva. Nit tu postoji bilo kakav rat od covecanstva, osim mozda u nekoj tvojoj new age teoriji.

 

 
Ako imas problema, nacemo se i resiti problem box mechom bez rukavica, nemam nikakav problem sa tim starim dobrim nacinom, ali nema smisla da se spamuje forum osvetnickim baljezgarijama jel tako? 

 

 

Nemam nikakav problem sa tobom, vec sa tvojim teorijama. Ti si mi gotiva. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Respect!

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мислим да ће се пола ових девојчица у старости стидети што су учествовали у протесту... Но не будите сигурни да неке од тих протестанткиња нису ближе Богу, или евентуално будуће часне сестре. Бог даје дар покајање, наше је да се молимо. А што се тиче страдања Хришћана и у Аргентини и у Нигерији и свуда.. сваки човек страдава - наручито ови што су дошли да траже помоћ и молитву од својих суграђана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...

А шта је позадина свих ових догађања у Аргентини :

 

http://www.kurir-info.rs/hit-prvi-put-u-crkvi-krstili-dete-gejeva-clanak-1311419

 

http://www.time.rs/r/c/e33d0fdd41/

 

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/455689/Argentinska-predsednica-okumila-se-sa-lezbejskim-parom

 

Знамо ми те форе, и како се то ради, те демонстарције су само да прикрију званичан улазак геј атмосфере у католичку цркву, а касније преко екуменизма ће покушати и у православну. Наиме, прво се направе демонстрације и наизглед борба за права ткв сексуалних мањина а упоредо са тим се уводи у цркву геј лезбо обреди... правдајући те поступке да треба удовољити правима људи.

 

krstenje-610x484.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знамо ми те форе, и како се то ради, те демонстарције су само да прикрију званичан улазак геј атмосфере у католичку цркву, а касније преко екуменизма ће покушати и у православну.

 

Nema šanse. Sad kad si ih provalio moraće da traže neki drugi način...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nema šanse. Sad kad si ih provalio moraće da traže neki drugi način...

 

какав други начин....папа је већ прихватио, што би уопште тражили други начин ?

 

http://www.kurir-info.rs/papa-franja-homoseksualnost-nije-greh-clanak-913871

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...