Jump to content

Šta vernici misle o "bezbožnicima" ... i obrnuto !

Оцени ову тему


Препоручена порука

Javno se pohvaljuje AGA PIJE MLEKO ( :cheesy2:) zbog doprinosa u NEširenju netolerancije !

(t.j. ширењу толеранције !)

kako je to zasluzio ?

evo , kako :

najavio sam mu (pre 4-5 dana) u privatnom razgovoru , da nameravam da otvorim temu gde cu da se osvrnem na ono Alefshinovo : "... ateizam nema veze sa minimumom mozga"

imao sam ideju da naslov teme bude : "Ateista sam - tim se dičim" i da budem malo osvetoljubiv ... joooj

on mi je dao par saveta   stani :drugarstvo:  bangin ... ja sam ga poslusao - i nastala je ova tema !

mada ... ipak sam  uzvratio Alefshinu istim izrazom koji je i on upotrebio ...  0705_read

samo , ispala je lepsa tema nego sto sam prvobitno zamislio

(resio sam da popijem i ban , ako treba !)

dakle - zasluzio je !!!   8086.gif

АGAPIJE, pohvaljen si ... da znas !

odlicno je da imamo takvog administratora !!!  1414_feel

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 51
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Toma : hvala na komentaru !

Dragan : mog'o si nesto i da napises ...

ja licno ne volim taj nacin komunikacije (video)

djakon Goran : dao si definicije ... napisi i sta mislis o njima (bezboznici , ateisti , antiteisti ...)

pije aga ... posebno cu mu odgovoriti (protekcija  :drugarstvo:)

??? ????????????? ????? ???????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????, ???? ???? ? ? ?????-????? ?????? ?? ?????? ????? ????, ? ? ????????? ?? ???? ? ?? ???? ?? ????????? ??? ????? ???? ??????? ? ??????? ??? ?? ? ???? ?? ?????. ?? ?? ?? ???? ????? ??? ???????? ??????????? ?????? ????. ??? ?? ???? ? ?????

nista ...

rekoh : "mogao si nesto i  ... (dakle : I ) da napises"

ne kazem da nema veze sa temom

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

Javno se pohvaljuje AGA PIJE MLEKO ( 1414_feel) zbog doprinosa u NEširenju netolerancije !

(t.j. ?????? ??????????? !)

kako je to zasluzio ?

evo , kako :

najavio sam mu (pre 4-5 dana) u privatnom razgovoru , da nameravam da otvorim temu gde cu da se osvrnem na ono Alefshinovo : "... ateizam nema veze sa minimumom mozga"

imao sam ideju da se naslov teme bude : "Ateista sam - tim se di?im" i da budem malo osvetoljubiv ... joooj

on mi je dao par saveta  stani :cheesy2:  bangin ... ja sam ga poslusao - i nastala je ova tema !

mada ... ipak sam  uzvratio Alefshinu istim izrazom koji je i on upotrebio ...  8086.gif

samo , ispala je lepsa tema nego sto sam prvobitno zamislio

(resio sam da popijem i ban , ako treba !)

dakle - zasluzio je !!!  joooj

?GAPIJE, pohvaljen si ... da znas !

odlicno je da imamo takvog administratora !!!  0705_read

???, ?????? ???? ???? ?????? ???? ?? ???? "?? ?????????? ??????????"......???? ???? ? ???????.

?????? ??? ? ????? ?????????..... bangin

????? ???? ?? ????? ?? ???????..... :drugarstvo:

?? ??? ?? ?? ??????? ? ????????? ....? ????????? ?? ???? ??????? ???.

? ???, ??? ???? ?? ?? ?????? ?! dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ????????????, ?????? ??? ????? ? ??????. ??? ?????? ????? ????.

??????, ?????? ?? ??? ?????????? ?? ????? ??????????.

????? ?? ???? ?????????, ?? ?????? ??????, ??? ? ???????????? ?????.

?????

????? ????, ??? ??? ?????? ? ????????? ???? ?????? ? ? ?????????....?????? ?? ? ?????? ?????? ?? ????? ??????? ????? ?????? ???? ?? ?????? ? ?????? ?????? ?? ?????, ??? ?? ?????? ??? ??.

cheesy ????? ??? ???????.

??? ????????????, ?????? ??? ????? ? ??????. ??? ?????? ????? ????.

dobro, a, sta mislis o ponasanju ateista .. jer, ima ih raznih ...

zelis im dobro- to je o.k.

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moram priznati da nisam pristalica ovakve vrste podela, ali zelim iskoristiti priliku da kazem da mi kod vernika smeta iskljucivost koju cesto srecem kao i navalentnost narocito u "prvoj fazi pristupa veri" ako tako mogu reci. Moguce da je problem i u tome sto od njih nekako vise i ocekujem pa su mi zato kriterijumi stroziji. S druge strane medju njima je opet veliki broj ljudi koji razmisljaju malo "dalje od svog stomaka" sto opet cesto srecem a ne dopada mi se kod ovih drugih te su mi zato neretko dosadni. Sve u svemu, mnogo je vaznije sta neko svedoci svojim zivotom nego kako se deklarise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Пази, Да Винчи, то што ја тврдим да атеизам нема везе са минимумом мозга( и наравно, нема) не значи да нпр. нас двојица у реалном животу не би могли да будемо добри пријатељи. Ја бих те свакако гледао кроз твој целокупни однос према мени, као и ти мене претпостављам, а у случају да расправљамо о теми вере и атеизма у пар корака бих ти доказао ову моју горњу тврдњу са тиме да се лично уопште не бих мешао у то шта си ти сам одлучио по том питању, то је твоја приватна ствар. Ако си ти фер и коректан према мени то би ми било сасвим довољно, што наравно не значи да бих мењао мишљење због тебе( као и ти због мене вероватно). Једноставно би заобилазили ту тему у широком луку, а атеиста има карактерних и високо моралних то нико не спори наравно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????, ?? ?????, ?? ??? ?? ?????? ?? ??????? ???? ???? ?? ????????? ?????( ? ???????, ????) ?? ????? ?? ???. ??? ??????? ? ??????? ?????? ?? ?? ????? ?? ?????? ????? ?????????. ?? ??? ?? ??????? ?????? ???? ???? ????????? ????? ????? ????, ??? ? ?? ???? ?????????????, ? ? ??????? ?? ??????????? ? ???? ???? ? ??????? ? ??? ?????? ??? ?? ??????? ??? ???? ????? ?????? ?? ???? ?? ?? ????? ?????? ?? ??? ????? ? ?? ??? ?? ?? ??? ??????? ?? ??? ??????, ?? ?? ????? ???????? ?????. ??? ?? ?? ??? ? ???????? ????? ???? ?? ?? ?? ???? ?????? ???????, ??? ??????? ?? ????? ?? ??? ????? ??????? ???? ????( ??? ? ?? ???? ???? ?????????). ??????????? ?? ??????????? ?? ???? ? ??????? ????, ? ??????? ??? ??????????? ? ?????? ???????? ?? ???? ?? ????? ???????.

malo cu da ti se?em komentar :

????, ?? ?????, ?? ??? ?? ?????? ?? ??????? ???? ???? ?? ????????? ?????( ? ???????, ????) ?? ????? ?? ???. ??? ??????? ? ??????? ?????? ?? ?? ????? ?? ?????? ????? ?????????.?? ??? ?? ??????? ?????? ???? ???? ????????? ????? ????? ????, ??? ? ?? ???? ?????????????,

nema "dvojbe"

? ? ??????? ?? ??????????? ? ???? ???? ? ??????? ? ??? ?????? ??? ?? ??????? ??? ???? ????? ??????

bas me zanima kako bi to izveo !

ako ima vec neko mesto gde si to "dokazao" - daj link ... da ne otvaram sad temu

?? ???? ?? ?? ????? ?????? ?? ??? ????? ? ?? ??? ?? ?? ??? ??????? ?? ??? ??????, ?? ?? ????? ???????? ?????. ??? ?? ?? ??? ? ???????? ????? ???? ?? ?? ?? ???? ?????? ???????, ??? ??????? ?? ????? ?? ??? ????? ??????? ???? ????( ??? ? ?? ???? ???? ?????????).

ok

??????????? ?? ??????????? ?? ???? ? ??????? ????,

ja i "aga pije mleko" uopste NE zaobilazimo tu temu ...

u stvari , kad sada razmislim , uglavnom o tome i pricamo (kada nam zene ne smetaju 0110_hahaha)

i jos se nismo posvadjali !

? ??????? ??? ??????????? ? ?????? ???????? ?? ???? ?? ????? ???????.

karakter ...  visoki moral ... a mozak ? minimum , a ?

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

ja i "aga pije mleko" uopste NE zaobilazimo tu temu ...

u stvari , kad sada razmislim , uglavnom o tome i pricamo (kada nam zene ne smetaju 0110_hahaha)

i jos se nismo posvadjali !

??, ??? ?? ?????. ????? ??, ?? ??????, ???? ?????? ?? ????????? ? ????????????? ???? ?? ?? ????? ?????????????....

? ?? ?? ???? ????? ?? ????? ?? ??? ????????? ?

???? ??? ??? ??????? ??????? ???????? ?? ?????? ? ???? ??? ????? ?????? ?????? ?? ?????? ??? ????? ?????....? ???? ??????? ?????????.

 

0110_hahaha 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja i "aga pije mleko" uopste NE zaobilazimo tu temu ...

u stvari , kad sada razmislim , uglavnom o tome i pricamo (kada nam zene ne smetaju 0110_hahaha)

i jos se nismo posvadjali !

??, ??? ?? ?????. ????? ??, ?? ??????, ???? ?????? ?? ????????? ? ????????????? ???? ?? ?? ????? ?????????????....

? ?? ?? ???? ????? ?? ????? ?? ??? ????????? ?

???? ??? ??? ??????? ??????? ???????? ?? ?????? ? ???? ??? ????? ?????? ?????? ?? ?????? ??? ????? ?????....? ???? ??????? ?????????.

 

0110_hahaha 0110_hahaha

jeste ... a i ja te "puštam" malo ( 0202_238 )

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...