Jump to content

Мислите ли да је врста музике која се слуша у кући важна за скаладан брак?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Одговори 102
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Никада не бих могао да будем са женом која слуша турбо фолк.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никада не бих могао да будем са женом која слуша турбо фолк.

 

 

O i te kako bi mogao, ljubav čuda čini

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O i te kako bi mogao, ljubav čuda čini

 

 

Још нисам био у прилици да ми се свиди нека девојка која то слуша :D

А и не крећем се у таквом кругу људи :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још нисам био у прилици да ми се свиди нека девојка која то слуша :D

А и не крећем се у таквом кругу људи :D

 

 

Pa možda sebi nijesi dao priliku.

Poznato nas nikada neće odvesti u nešto novo : )

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa možda sebi nijesi dao priliku.

Poznato nas nikada neće odvesti u nešto novo : )

 

 

Знам, али... Мене мало шта може да иритира и да ми смета, али турбо фолк ми уноси нервозу :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никада не бих могао да будем са женом која слуша турбо фолк.

 

Када ти нека турбофолкерашица girl_smiley  на увце запева 1306_womens заборавићеш шта си овде написао...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када ти нека турбофолкерашица girl_smiley на увце запева 1306_womens заборавићеш шта си овде написао...

 

 

Срећа, па оне не знају да певају, него само завијају ахахаххахахахахахаха :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећа, па оне не знају да певају, него само завијају ахахаххахахахахахаха :D

 

Нисам мислио да ће Цеца или Карлеуша да те спопадају... Али свашта је могуће...

:))  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

aaaaa turbo folk, karleusa i tako to .... pa to je valjda posebna vrsta... rekla bih to se podrazumeva da ne dolazi u obzir

 

 

Браво! :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам мислио да ће Цеца или Карлеуша да те спопадају... Али свашта је могуће...

:))  

 

ахахахахаххахахахах а нисам те разумео :D

помислих да мислиш на ове скоро голе по клубовима и сплавовима што запевају sHa_sarcasticlol

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам, али... Мене мало шта може да иритира и да ми смета, али турбо фолк ми уноси нервозу :)

 

 

Imam jednu drugaricu, koja toliko voli i cijeni Brenu, da sam zbog nje zavolio i ja neke pjesme. Jednostavno u tim pjesmama sam osjetio nju, i bile su mi drage. 

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Срђан Ранђеловић

Овако нешто, а ? :D

Grdi mene dragi moj
sto je ne znam rock'n roll
hoce rock a ja jok
volim samo Cacak

 

Cacak, Cacak
Sumadijski rock' roll
to je zivot moj i tvoj
oj Moravo, oj

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брена заправо уме да пева, слушала сам једном на радију запевала блуес јер то воли да пева када је код куће, испровоцирао је случајни слушалац. Њој скидам капу, она је заиста певачица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...