Jump to content

Хуманитарна делатност сајта Поуке.орг (основна правила)

Оцени ову тему


Препоручена порука


Сад сам се дописивала са Срђаном, Дејановим оцем.

На статусу сам писала да их је контактирао човек из Аустралије, али до реализације помоћи још увек није дошло.

 

 

Поѕдрав Срђане
Има ли шта ново ?
293480_104048813030935_5575536_t.jpg
 
ima danas sam najzad uspeo da aktiviram paypal racun.ali jos nije kompletan.one pare iz australije se nisu pojavile na racununije dostupan covek.stici se mi poruka na telefonu da se cujemo i da vidimo sta se desilo
danas me je kontaktirala novinarka blica naj verovatnije ce izaci u novinama jer imaju humanitrne akcije a moze da se desi i interviju
proverio sam racune danas nema nista na deviznom i nesto malo na tekucem
 
 
Вечерас или сутра учланиће се на сајт, па ће бити олакшана комуникација.
 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наша црква има хуманитарни фонд Доброчинство, то је рецимо нешто као Каритас код Католика, све што радимо треба да буде транспаренттно и преко једне организације , а рекох имамо је већ. Сва ова настојања мимо тога код обичног човека буде неверицу, људи више никоме не верују и то је чињеница са којом се треба изборити на жалост то је и табу тема унутар наше заједнице. Копирајмо мало горе наведене, другар из Хрватске јуче ме звао и рекао ми да су обични људи почели да скупљају потребштине и сл. за народ на Филипинима, одмах након позива папе Фрање ! Ето шта значи ауторитет, а наш поглавар свакако има ауторитет и то није спорно, док  организација, е то је у нашој цркви слабост. Сада ће многи одмах почети приче Ватикан, папа и сл. глупости ! Чисто да скотате шта раде обични људи у својим заједницама, овде видим одмах се тражи само једно и једино а то су паре, прво обичан народ јендоставно пара нема, друго људима је све потребно, крените са скупљањем одеће, наша црква би требала да организује оно прво што је њен посао, молитву на првом месту, то ствара поверење код народа на неки начин, а не одмах дај паре... ! :cmizdrenje:

Zamisli da svi ljudi na planeti daju samo jedan dinar za oporavak ljudi sa Filipina, a svako ima da da jedan dinar...

Imas pravo, poenta je u organizaciji.

 

PS: samo jedan dinar da davaju svi ljudi u odredjenom vremenskom periodu, bilo bi reseno pitanje siromastva na planeti.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Сутра (29. 11.)  мали Дејан пуни  6 година

 

   
IMA I NOVOSTI DEJAN SLAVI 6 RODJENDAN 29 NOVEMBRA.PUNO HVALA HUMANIM LJUDIMA NA POMOCI I VELIKI POZDRAV U IME DEJANA
 
 
PRVI SNEG ODMAH I PROBLEMI OKO DEJANA. ODMAH KOD DOKTORATEMPERATURA I CRVENO GRLO.A SUTRA LABARATORIJA.
Свиђа ми се · · Прати објаву · пре 5 ч. близу места

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Малопре сам контактиран преко сајта Будимо људи! од стране господина Николе Стефановића, који има 32 године, отац је двогодишње девојчице и болује од хроничне мијелоидне леукемије. Због тога му је неопходна ХИТНА трансплантација коштане сржи на клиници Ст. Франзискус у Фленсбургу у Немачкој. Трошкови трансплантације износе 105.000ЕУР, а на лечење мора да оде најкасније половином децембра.

 

Бројеви рачуна, као и медицинску документацију као доказ веродостојности свега наведеног, можете наћи на линку http://budimoljudi.org/molba-za-pomoc-nikole-stefanovica/, окачио сам све што ми је послао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bože jel država uopšte finansira lečenje toj deci, čini mi se ništa, malo me rastužilo upravo sam pročitao da smo poslednji u Evropi po uslovima u zdravstvu :(

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...