Jump to content

Шта повезује еугенику и хомосексуалну пропаганду?


Препоручена порука

Чисто мало да раздрмам форум. Почеле су кише а слабо се пише.

Да не би после било Жељо нам није реко па форум пуко...изволте.

 

 

 

Дакле шта мислите да ли постоји некаква повезаност између псевдонауке еукенике и хомосексуалне пропаганде која се позива на медецину?

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 99
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Ako gledamo globalno, sve je povezano.

 

iako ne znam sad bas kakve veze moze imati eugenika sa homoseksualnoscu, pre ce biti narcisoidnost... iako vidis, narcisoidnost je u velikom broju slucajeva jedan od glavnih faktora uzroka homoseksualizma. A kako narcisoidnost nastaje, pa u velikom broju slucajeva putem neke traume ili poremecaja uslovljenih faktorima iz spoljasnje sredine...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се хомосексуална пропаганда позива на медицину?

 

A kako da ne.

Прича о предиспонираности за геј сексуално опредељење.

О наслеђивању гејевства, дакле и генетически јелте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово би требало у тему Песнички покушају форумаша. :)

 

Па и ово исто :

 

Да не би после било Жељо нам није реко па форум пуко

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kako da ne.

Прича о предиспонираности за геј сексуално опредељење.

О наслеђивању гејевства , дакле и генетически јелте.

 

Шта ти мислиш да утиче на то? Зашто мислиш да то није тачно? И какве везе има да ли је неко рођен са том аномалијом или не? Бог ствара и малоумне и болесне, зашто је неприхватљиво да и педере створи такве?

Причао је о. Милош Весин како је исповедао једног педера. Каже да су то огромне муке.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

то би онда значило да гејеви имају лоше гене, јер, "наука" је "доказала" постојање геј гена....

 

има смисла....дилери се ретко дрогирају..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта ти мислиш да утиче на то? Зашто мислиш да то није тачно? И какве везе има да ли је неко рођен са том аномалијом или не? Бог ствара и малоумне и болесне, зашто је неприхватљиво да и педере створи такве?

Причао је о. Милош Весин како је исповедао једног педера. Каже да су то огромне муке.

 

Друго је ако је неко на огромним мукама, а сасвим је друго ако је малоуман или ретардиран. Јер види, ако је неко ретардиран и глуп не значи да је оболео од греха. Па имаш у житијима се помињу светитељи који су били глупи по рођењу, по ономе што им је природа дала. Али немаш у житијима да се помиње да је неко рођен као педер па после постао светац. Просто тога нема. Нити има да је неко рођен као лопов, или као убица, или тврдица, или блудник и напасник.

А еугеника је управо постављала такве аршине да се људи просто рађају са предиспозицијама за неки грех, и да су "ниже" расе подесније за одређене грехе и друштвено штетне марифетлуке.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли је на генетском нивоу или хормонском или неко другом то не знам. У сваком случају ти људи се јако муче. Друштво их осуђује (као да смо ми остали много бољи), породица их се често одрекне, не могу да нађу срећу у својим односима. Јако често све то заврше самоубиством. Велика туга.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли је на генетском нивоу или хормонском или неко другом то не знам. У сваком случају ти људи се јако муче. Друштво их осуђује (као да смо ми остали много бољи), породица их се често одрекне, не могу да нађу срећу у својим односима. Јако често све то заврше самоубиством. Велика туга.

 

И ратни војни инвалиди су данас ништа за ово друштво, јако се муче, не могу да нађу срећу у друштву и неки од њих на жалост заврше самоубиством. Велика туга.

Али какве то везе има са предиспозицијама како тврди геј пропаганда ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Друго је ако је неко на огромним мукама, а сасвим је друго ако је малоуман или ретардиран. Јер види, ако је неко ретардиран и глуп не значи да је оболео од греха. Па имаш у житијима се помињу светитељи који су били глупи по рођењу, по ономе што им је природа дала. Али немаш у житијима да се помиње да је неко рођен као педер па после постао светац. Просто тога нема. Нити има да је неко рођен као лопов, или као убица, или тврдица, или блудник и напасник.

А еугеника је управо постављала такве аршине да се људи просто рађају са предиспозицијама за неки грех, и да су "ниже" расе подесније за одређене грехе и друштвено штетне марифетлуке.

 

Не знам, брате. Покушавам сада да се сетим да ли постоји још нешто што библија каже да не ваља а да се човек роди такав. Како можеш да будеш толико сигуран да није условљено? И како се постаје педер?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли има међу животињама педера?

 

животиње су животиње...неке од њих једу свој измет...да ли треба и људи то да раде..?

 

Откада се то угледамо на животиње...? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...