Jump to content

Зилоти

Оцени ову тему


Препоручена порука

Предање и Чувару (не знам само какве истине) ваше речи су чиста заблуда. Клевећете на све живо а такви који тако пишу су отпали од Цркве. Зато вам је боље да се призовете памети док вам је време, да престанете да вређате и да клевећете свештенике наше Цркве.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ИХТИС, ко вас не зна скупо би вас платио, а вероватно сте и плаћени чим оволико млатите празну сламу.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??????? ? ?????? (?? ???? ???? ????? ??????) ???? ???? ?? ????? ???????. ????????? ?? ??? ???? ? ????? ???? ???? ???? ?? ?????? ?? ?????. ???? ??? ?? ???? ?? ?? ????????? ?????? ??? ??? ?? ?????, ?? ?????????? ?? ??????? ? ?? ????????? ?????????? ???? ?????.

?? ?? ?? ???? ???? ????? ??????? ?? ?? ????? ??????? ? ???? ?????? ????? ??????. ??? ? ??? ???? ???????? ????? ?? ???? (???????).

?? ????????? ?? ??? ???? ??? ?? ??? ???????? ? ???????? ?????????? ???? ??? ???? ?? ?????? ????? ????? (??,?? ? ????? ???? ?? ???? ?????? ??? ??? ???? ?????? ???????) ???. ???? ??? ?? ????? ?? ??? ??????, ????? ????.  dada

???? ?? ?? ????????? ??? ?????? ?????? ??????? ? ????????????? ?????? ?? ?????? ?????? ??? ?? ????? ???????? ????? ????? ????? "???????".

? ?? ????? ????? ??????????? ???? ?? ?????? ??????? ?????? ?? "???????" ? "?????????" ? ????? ?? ??????? ? ???????? "???????".

? ? ???? ??? ??????? ??????? ????? ?????? ???? ???? ??????? ???????????????? ???? (? ??? ? ???? ???) ? ???? ?? ?????????? ??? ? ????? ???????????? ? ??????????? ????????? ?? ?????? ?????????? "??????? ?????" ???? ??? ??????.

ИСПОВЕДАЈТЕ и славите Господа, јер је добар, јер је до века милост Његова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

brate,možeš li ti meni nešto živo,konstruktivno da kažeš....aj mi reci zašto je Hristos došao...da se manemo ovog pljuvanja....koja mu je bila namera kad je potego čak na zemlju....

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????, ?? ??? ?? ??? ????? ?? ??? ??????, ? ????????? ??? ? ??????? ??? ??????? ??????? ?????? ?????.

?? ?? ??? ??????? ??????? ??????????? ??????.  dada  dada  0104_cheesy

ИСПОВЕДАЈТЕ и славите Господа, јер је добар, јер је до века милост Његова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

brate,možeš li ti meni nešto živo,konstruktivno da kažeš....aj mi reci zašto je Hristos došao...da se manemo ovog pljuvanja....koja mu je bila namera kad je potego ?ak na zemlju....

???? ?? ? ????? ?????? ?? ???? ???????? ???? ?????? ?? ?? ?????? ??????? ? ?? ??????? ?????????? ?????. ???? ??????-??????? ????? ?? ???????? ????? ????? ?????? ??? ?? ?? (?????????) ?? ???? ??????.

ИСПОВЕДАЈТЕ и славите Господа, јер је добар, јер је до века милост Његова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????, ?? ??? ?? ??? ????? ?? ??? ??????, ? ????????? ??? ? ??????? ??? ??????? ??????? ?????? ?????.

?? ?? ??? ??????? ??????? ??????????? ??????.  dada   dada   0104_cheesy

??,?????. ?? ??? ??????????? ???? ???? ?? ???? ?? ????? ??? ????. ???????? ?? ???? ??????????? ?????? ??????. ??, ????? ??? ?????? ??????????? ?? ??????. dada

????? ?? ???? ?? ????? ?????? ????????, ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ???????. ?????? ?? ????? ?? ?????? ??????? ????????, ?????????? ??? ?? ?????????? ?? ?? ???? ? ????? ???????? - ????????: ????? ????????, ????? ? ?????? ?????? ??? ???? ??????? ??? ??????, ???? ?? ?? ???? ? ?????? ???? ?? ????? ?? ???? ???? ???? ? ?????? ??? ?? ???? ?? ?????? ??? ???? ??? ?????? ??????? ??? ?? ????????? ? ???????????? ?? ??????? ??????

?? ?????, ??? ?????????? ????? ???????, ????? ?? ????? ????????  ???? ????????????? ?? ??? ??? ???? ????? ??????? ?????, ???????? ?? ??? ??????????? ??????.

?????? ?? ?? ?? ??? ? ????? ???? ????????? ????????? ?????? ?? ?????. ?????? ?? ?? ??? ???? ?????????? ?????? ???? ????? ????? ???? ??????????? ?????? ?? ?????. ?????? ?? ?? ??? ??? ?? ???? ?? ????? ?????, ?? ?? ?? ?????????? ?????? ????? ? ?? ??? ????? ?? ?? ??? ???????? ?????????? ?????? ?? ?????. ??? ?????, ?? ??? ???????? ?? ?? ?????? ????????? ???????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ИХТИС, ко вас не зна скупо би вас платио, а вероватно сте и плаћени чим оволико млатите празну сламу.

Neko mora da podigne glas protiv vase ludosti. Plata neka mi bude od Gospoda. A Gospod zna svaciju!



Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дошао је да покаже својим личним примјером како се ревнује у вјери датој од Господа Бога и да је објави свим људима.Дошао је да одвоји жито од кукоља,остављајући људима на слободну вољу да ли желе да му се придруже,при том јасно наглашавајући свима да је једино могуће са њим,и уз њега доћи до спасења,што је послије преко Светога Духа пренешено на апостоле када су добили дар да говоре многе језике,да иду и да рашире ту његову поруку,крштавајући оне који то желе,тј оне који желе да чују и да прихвате Истину од Бога дату,а кроз његов живот потврђену.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????, ?? ??? ?? ??? ????? ?? ??? ??????, ? ????????? ??? ? ??????? ??? ??????? ??????? ?????? ?????.

Neko mora da podigne glas protiv vase ludosti. Plata neka mi bude od Gospoda. A Gospod zna svaciju!

??? ? ???? ?????? ?????? ??? ???????:

???? ????? ?? ??? ?? ?????? ? ?? ???????? ?????? ?? ?? ????? ???????? ????? ?????????? ?? ?????? ???, ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ???? ?????? ??? ??? ??????? ???? ?? ????????????. ???????, ????? ?????????????? ?? ??????? ?????????????, ????????, ???????????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Предање тешко ћеш њима помоћи јер имају очи да виде,а не виде,као и уши да чују,а не чују итгледа да се и њима овдје мора говорити у причама,али свеједно треба се за њих помолити да се раскају и врате на узани пут спасења dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

brate,možeš li ti meni nešto živo,konstruktivno da kažeš....aj mi reci zašto je Hristos došao...da se manemo ovog pljuvanja....koja mu je bila namera kad je potego ?ak na zemlju....

???? ?? ? ????? ?????? ?? ???? ???????? ???? ?????? ?? ?? ?????? ??????? ? ?? ??????? ?????????? ?????. ???? ??????-??????? ????? ?? ???????? ????? ????? ?????? ??? ?? ?? (?????????) ?? ???? ??????.

tako ti pri?aš o Hristu zna?i....ja te lepo pitao a ti ovako...ok,hvala ti...ti poznaješ srca svih nas

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

Читам, читам и чуду не могу да се начудим!!!

шта се то у вас увукло браћо, да свуда око вас непријатеље и опасност видите?О каквој провереној истини говорите? ко је од вас сигуран да су Џоџо Ристо, Госпава и Вукашин, баш сви масони? И да ли постоји могућност, да је споменик подигао неко у знак захвалности православним Џоџо, а он сам је масон? На једној теми пљујете епископа, на другој нас подучавате цитатима, а на трећој ни владика вам ниј свет....јадно је то браћо, колико мало вере имате, али Богу се молим да вас Разуме, и Испуни Духом Светим!!! Па зар ви заиста мислите да Бог Не Може без вас да Сагледа и Одлучи, већ ви мора да Му "помажете"? Само се удаљујете од оног Дивног што врло очигледно већ вам је Бог Даривао-Љубав према Њему и према браћи и сестрама у Христосу, и клиру који нас води! Ништа друго само једноставно-ЉУБАВ!!!

Праштајте мени неукоме, најгрешнијем међу вама и сигурно најтужнијем док читам ово што читам....

"Прости верник"

Господе, дај ми да мирно примим све што ми данашњи дан донесе и да се потпуно предам Твојој светој вољи. Упућуј ме и помажи свакога часа у току овога дана. Управљај мојим мислима и осећањима у свим делима и речима. Не допусти да у непредвиђеним случајевима заборавим да све долази од Тебе.

http://www.pravoslav...ta Filareta.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...