Jump to content

12 година дискриминације наставника верске наставе у Србији

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

@@Martirije,

 

Па кад наши у Цркви ћуте, као да их се све ово не тиче, ни не треба очекивати ништа позитивно што се тиче верске наставе и статуса запослених. Да се неко у Цркви, ко треба и ко има ауторитета, заложи за решење проблме, убеђен сам да би исти био решен. Ствар је у томе што смо инертни и незаинтересовани (мислим на оне који требају да решавају проблем).

 

 

apsolutno tako,

 

najbolje rešenje bi bilo kada bi Sinod- Sabor odredio jednog čoveka, za čitavu Srbiju,  koji bi se brinuo isključivo samo za veronauku i jedino bi tako imao vremena za sve, bez čekanja - prvo Sinod pa onda Sabor da reši.

 

Jedino bi tako bilo najefikasnije za sve, za svaki provlem, direktno na terenu - glavni koordinator i koordinatori svih eparhija, jedino takav slobodni timski rad tih koordinatora bi doprineo bolji uspeh i rad veronauke i veroučitelja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...