Гости Guest Написано Август 25, 2013 Гости Пријави Подели Написано Август 25, 2013 @@Martirije, Па кад наши у Цркви ћуте, као да их се све ово не тиче, ни не треба очекивати ништа позитивно што се тиче верске наставе и статуса запослених. Да се неко у Цркви, ко треба и ко има ауторитета, заложи за решење проблме, убеђен сам да би исти био решен. Ствар је у томе што смо инертни и незаинтересовани (мислим на оне који требају да решавају проблем). apsolutno tako, najbolje rešenje bi bilo kada bi Sinod- Sabor odredio jednog čoveka, za čitavu Srbiju, koji bi se brinuo isključivo samo za veronauku i jedino bi tako imao vremena za sve, bez čekanja - prvo Sinod pa onda Sabor da reši. Jedino bi tako bilo najefikasnije za sve, za svaki provlem, direktno na terenu - glavni koordinator i koordinatori svih eparhija, jedino takav slobodni timski rad tih koordinatora bi doprineo bolji uspeh i rad veronauke i veroučitelja. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука