Биљана Написано Август 13, 2013 Пријави Подели Написано Август 13, 2013 Sva sreca pa nisam i od tih 0110_hahaha Еееееееееее............не може тако! Ако си помало све од горе наведеног, онда мора да има нешто и босанско у теби! 0110_hahaha П.С. шалим се, не замјери! DYNABLASTER је реаговао/ла на ово 1 Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4) Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Драшко Написано Август 13, 2013 Пријави Подели Написано Август 13, 2013 Јел ово тема о нааародима? "Верујем Господе, помози мом неверју" "О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш" Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука