Jump to content

NEVEROVATNO: Pronađena reka na dnu okeana (FOTO)


Ignjatije

Препоручена порука

 
 
underwater-river-cenote-angelita-mexico-
 

U Jukatanu u Meksiku, otkrivena je reka Mali Anđeo koja protiče ispod okeana. Mali sloj hidrogena ne dozvoljava mešanje slatke i slane vode, a korito reke izgleda kao svaka druga reka, čak ima i lišća i oborenih drveća. Ronioci nisu mogli da poveruju svojim očima, a nećete ni vi, garantujemo!

 

underwater-river-cenote-angelita-mexico-  underwater-river-cenote-angelita-mexico- underwater-river-cenote-angelita-mexico- underwater-river-cenote-angelita-mexico-

underwater-river-cenote-angelita-mexico- underwater-river-cenote-angelita-mexico- underwater-river-cenote-angelita-mexico-

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Запањујуће ! Да нисам прочитала о чему се ради, мислила бих да су рониоци научили да лете :D

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NIje to nista kad sundjer bob pravi rostilj pod vodom. :D 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NIje to nista kad sundjer bob pravi rostilj pod vodom. :D

 

Да знаш  :)

 

Srtas Boža   šalim se malo, baš je zanimljivo - prelepe fotografije

 

Јесу заиста. Док се улажу стотине милијарде долара за проналазак бактерија на удаљеним планетама, дотле саму нашу планету, њена чуда, лепоте и облике живота нисмо довољно истражили. Ово што је откривено ме заиста задивило.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vr` fenomenalno! :good2:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bilo bi lepo da je ovo istina,međutim,meni kao roniocu je čudno što vidim da ovaj kolega nosi Nitrox ili helijum,ili neki drugi trimix-medijum koji se koriste isključivo za disanje na dubinama preko 75 metara dubine i to što ima obučeno samo kratko mokro odelo,jer u kontinentalnim morima već posle 7 metara treba puno odelo a u tropskim može oko 20 metara.

Zato i postavljam pitanje,kako je moguće da ovaj ronilac na dubini većoj od 75 metara nosi boce za disanje sa medijumom koji nije vazduh i kako je moguće da je na dubini od preko 75 metara u shortiju,tj.kratkom odelu?

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bilo bi lepo da je ovo istina,međutim,meni kao roniocu je čudno što vidim da ovaj kolega nosi Nitrox ili helijum,ili neki drugi trimix-medijum koji se koriste isključivo za disanje na dubinama preko 75 metara dubine i to što ima obučeno samo kratko mokro odelo,jer u kontinentalnim morima već posle 7 metara treba puno odelo a u tropskim može oko 20 metara.

Zato i postavljam pitanje,kako je moguće da ovaj ronilac na dubini većej od 75 metara nosi boce za disanje sa medijumom koji nije vazduh i kako je moguće da je na dubini od preko 75 metara u shortiju,tj.kratkom odelu?

 

Вест је објављена широм света. Има и на страним језицима. Нико то није демантовао.

 

Ево и снимка :

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...