Jump to content

Православни пост – сврха, смисао, избор хране и разлози за придржавање правила поста

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.8k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

i ako precutim neke stvari popu

гледај да научиш из првог лица шта значе ове речи:

Јер који недостојно једе и пије, суд себи једе и пије, не разликујући тијела Господњега.

Зато су међу вама многи слаби и болесни, и доста их умире.

Коринћанима посланица прва, глава 11, стих 29-30

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339888343' post='661334]

гледај да научиш из првог лица шта значе ове речи:

Јер који недостојно једе и пије, суд себи једе и пије, не разликујући тијела Господњега.

Зато су међу вама многи слаби и болесни, и доста их умире.

Коринћанима посланица прва, глава 11, стих 29-30

Joj, vise i to poslusanje crutches

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339889202' post='661339]

научићеш, није као да си 1000 пут тамо :D

Valjda bi trebalo da kazem sta nisam poslusala .mislise. , ma bezveze .mislise. , bar se meni cini bezveze .mislise. .

I don't know .mislise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Valjda bi trebalo da kazem sta nisam poslusala .mislise. , ma bezveze .mislise. , bar se meni cini bezveze .mislise. .

I don't know .mislise.

видиш да ти савест није чиста док не кажеш ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339889459' post='661341]

видиш да ти савест није чиста док не кажеш ;)

Vise je to produkt sto ne znam da se ispovedam ;). Nista specijalno, gluposti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vise je to produkt sto ne znam da se ispovedam ;). Nista specijalno, gluposti.

zasto bi se ispovedala ako nemas sta da ispovedis? svi mi imamo nesto sto smo uradili a da nije bas ok, ali ne vidim smisao ispovesti u pukom nabrajanju grehova i dosecivanju... nego kad imas nesto sto ti stvarno prestavlja problem, i kajes se, to ispovedis i cao.. a ne tamo da lupas nesto.. ko oni ''prepodobni'' vernici: jeo sam ukusna jela, gledao tv... o.O

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vise je to produkt sto ne znam da se ispovedam ;). Nista specijalno, gluposti.

добро је кад није ништа специјално, јер кад га направиш да буде онда не можеш да се смириш док се не причестиш ...

само се ти лепо исповеди, питај и како да се исповедаш јер имаш и кога :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339891422' post='661351]

добро је кад није ништа специјално, јер кад га направиш да буде онда не можеш да се смириш док се не причестиш ...

само се ти лепо исповеди, питај и како да се исповедаш јер имаш и кога :)

Kao malo dete kome treba dozvola za nesto osamucen .

Posle ove pricesti (ako je bude i bilo) pravim pauzu osamucen

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to sa poslusanjem, kao malo dete.

увек ћеш неком бити подређена и над неким имати власт ... помири се с тиме, проблему са ауторитетом :D

а сад - спавање ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...