Jump to content

Устоличење владике Хризостома, зворничко-тузланског

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ево мој мали допринос.ibpdwm3N3qsO8b.jpgibd1x4S3WWA9Hn.jpgisKbTlUU5jWYD.jpg

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево мој мали допринос.isKbTlUU5jWYD.jpg

 

Свештеник други с лијава на десно, је свештеник Митар из саборне цркве у Сарајеву! Добар и драг човјек! Баш ми је тада рекао да ће видјети са нашим свештеницима да организују да хор Богољубље дође једне недеље у Сарајево у саборну цркву да појемо Литургију!  :)

 

Још увијек ме позитиван утисак од недеље не попушта! Тако ми је само било кад је била крсна слава наше епархије па се прослављала у нашој цркви! Толико свештенства и монаштва............нешто предивно! Као и сад у Тузли што је било! Слава Богу! 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...