Jump to content

Наша слика и прилика, или: улога жене у породици !

Оцени ову тему


Препоручена порука

Хмммм

 

Извор

Nezadovoljan ručkom: Suprugu tukao tiganjom, pa oklagijom dok se nije slomila
Tanjug | 06. 06. 2013. - 12:31h | Komentara: 136

Požarevačka policija uhapsila je i podnela krivičnu prijavu protiv Dragana S. (49) iz Požarevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici i da je svoju nevenčanu suprugu najpre verbalno maltretirao, a zatim tukao rukama, oklagijom dok se nije polomila i mokrim peškirom.

Udarao je tiganjem po glavi nezadovoljan pripremljenim ručkom i razbijao porcelanske tanjire o glavu nevenčane supruge.
 

Nakon toga izveo je u dvorište iznad bunara, preteći da će je baciti u bunar.
 

 

 

Povredjenoj Lj. M. lekarska pomoć ukazana je u požarevačkoj bolnici, gde je i zadržana zbog zadobijenih teških telesnih povreda.
 

Požarevačka policija odredila je zadržavanje i podnela krivičnu prijavu protiv Dragana S. (49) iz Velikog Gradišta, zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.
 

On je osumnjičen da je juče pod dejstvom alkohola od 2,11 promila alkohola u organizmu, verbalno maltretirao, a zatim i tukao svoju suprugu i maloletnu ćerku, najpre u porodičnoj kući, a potom i u dvorištu kuće.
 

Njegovoj supruzi u Domu zdravlja Veliko Gradište ukazana je lekarska pomoć i konstatovane lake telesne povrede.
 

Njegova maloletna ćerka nije zadobila povrede telesne prirode, navedeno je u saopštenju.

 

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

na žalost takvih ma mnogo :

 

 

Jagodina: Pobesneli muž nasilnik zaključao socijalne radnike

Pobesneli Jagodinac M. Ž. (45), protiv koga su supruga i komšije podnosili desetine prijava zbog nasilja u porodici ali nikada nije osuđen, upao je juče u Centar za socijalni rad u Jagodini jer je ta ustanova uzela u zaštitu njegovu suprugu T. S. (33) sa troje dece. Muž je dva sata držao zaključanu dvojicu radnika Centra, dok je jedna od zaposlenih na kolenima molila M. Ž. da ih pusti, piše "Blic".

 
 251  1 Share
policija_1370502597_670x0.jpg

"Upao je u Centar jer smo mu izmestili iz porodičnog doma ženu i decu koju je često maltretirao. Zaključao je radnike i kada sam ušla u kancelariju jedna koleginica, prebledela od straha, klečala je i molili ga za milost. On je pušio cigaretu i govorio da njemu niko ništa ne može. Odmah sam pozvala policiju, a on mi je zapretio: 'Umem i sa dva prsta da izvadim grkljan'" - svedoči direktorka Centra za socijalni rad Biserka Jakovljević.

I ranije je M. Ž. upadao u kancelarije i hteo da bije radnike. Policija ga je privodila, ali i brzo puštala.

 

"Ima rođake u policiji, pa ga odmah puste. Suprugu sa malom decom drži zaključane u kući, a on se slobodno šeta gradom", kaže blizak rođak porodice, piše "Blic".

Na jednom od suđenja po prijavi koju je protiv njega podneo Centar, M. Ž. je sve vreme pevao i unosio se supruzi u lice. Pretio je da će joj prerezati vrat.

 

 

Izvor

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ima i zena koje kokaju muzeve... greengrin 

 

naravno da imaju ,samo ih ne kokaju ,već ukokaju iz puške  koju  oni naprave ,kao pre neki dan što je žena ubila muža jer nije mogla više da trpi maltretiranje

 

:291291291: :291291291: :291291291:

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

naravno da imaju ,samo ih ne kokaju ,već ukokaju iz puške  koju  oni naprave ,kao pre neki dan što je žena ubila muža jer nije mogla više da trpi maltretiranje

 

:291291291: :291291291: :291291291:

 

Nemo da si tako jednostrana.....mozda je i ona matretirala njega,kljucala ga u zdrav mozak....nemojte vi zene da se pravite kao da ste iz raja izasle i da ste neke mucenice.....ovaj gore je idiot,klasicni....ali niste ni vi princeze.... 301  batina uvek ima dva kraja.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemo da si tako jednostrana... mozda je i ona matretirala njega, kljucala ga u zdrav mozak... nemojte vi zene da se pravite kao da ste iz raja izasle i da ste neke mucenice... ovaj gore je idiot, klasicni... ali niste ni vi princeze... 301  batina uvek ima dva kraja.....

 

neke žene zaslužuju da idu na robiju, definitivno, ali nema opravdanja da neko pijan bije ženu i dete...

Šteta što smo klošarska nacija, pa nam je takva država i zakoni, nit imamo zakona niti finansija da se ovakvim srednjevekovnim odnosima u porodici stane na put...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...