Jump to content

Позната лезбејка, нехотично је изнела праву намеру ЛГТБ у односу на друге особе

Оцени ову тему


Препоручена порука

        Позната лезбејка, нехотично је изнела праву намеру ЛГТБ у односу на друге особе

31. мај 2013. | Славиша Лекић / sokolov9686.livejournal.com

55
 

5D6FDEB8-7AE7-4432-A1BD-F3655C00696A_w64

 

 

Маша Гесен (Фото: sokolov9686.livejournal.com)

 

Сиднеј – Хомосексуални активиста Маша Гесен, која је уз то и новинар, руски писац и бивши директор руског издања „Радио Слобода“, која, како сама тврди, има и америчко држављанство, представила је јавности планове, реалнe борбe за увођење истополних „бракова“.

 

Током дискусиjе у Сиднеју, у којој је и она учествовала и том приликом, у једном моменту, она отворено признаје, да је сврха овог „рата“, не борба за добијање једнакости у друштву, лезбо и геј популације, већ је позадинa свега, циљ, који тражи: пуну демонтажу породице!

 

„Овде се не ради o правима хомосексуалаца на брак, већ о томе, да институцију и брак, као такав, односно породицу, треба – демонтирати! Породица не треба даље постојати у класичном облику. Борба хомосексуалaцa „за брак“ обично крије оно, штa планирамо да урадимо супружанском пару, када постигнемо циљ. Приче о томе, да институција породице при томе, неће претрпети никаквих измена и промена, нису истините“.

 

Гесенова верује, да се ова институција мора променити. „По мом мишљењу, породица даље, уопште не би требалa да постоји,“ – директно и без околишења је изјавила и додала, да јој се веома допада узимати учешћа у стварању митова, чији је циљ, другачији од уобичајеног.

 

Да би илустровала потребу елиминисања породице, она је као пример навела своју „породицу“, где троје деце, имају петоро одраслих родитеља, који их гаје и подижу … Према њеним прорачунима, „петоро родитељa су подељени у две групе од по три“. Маша Гесен даље каже да: „жели да живи у таквом правном систему који ће имати способност да легализује ту реалност, тако да се не слажe са институцијом брака и породице“!

_________________________________________

http://sokolov9686.livejournal.com/

http://imperialcommiss.livejournal.com/1211907.html

http://reporter-ua.com/2013/05/30/izvestnaya-lesbiyanka-obmolvilas-ob-istinnykh-namereniyakh-lgtb-v-otnoshenii-drugikh-lyud

http://www.hibiny.com/forum/viewtopic.php?p=412819

http://qwerty765.livejournal.com/

 

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ta si umišlja, evropska porodica se raspada i bez nje

već najmanje 200 godina. od francuske buržoaske revolucije,

http://hr.wikipedia.org/wiki/Francuska_revolucija
nije ona ta koja će porodicu uništit,

samo će je dokrajčit i ubrzat njeno nestajanje.

Za prvo: ne postoji jedna porodica, u Evropi postoje najmanje

tri-četri istovremeno koegzistirajuća modela ili forme porodica.

 

1. hrišćanski.

a. pravoslavni

b. katolički

c. angloamerički protestantski

 

2. islamski

a. tradicionalno-turski

b. arapsko-vehabijski

 

3. civilni

a. tradicionalno judeohrišćansko-antički & prosvjetiteljski

b. netradicionalne, eksperimentalne i nove forme

 

I šta ovdje vidimo? U problemu su svi hrišćanski i tradicionalni turski kojeg nastoji zamjenit uvezeni radikalni islamski i tradicionalni civilni kojeg nastoji zamjenit netradicionalna forma koja na kraju često nije ni nikakvom porodicom po tome kako glasi definicja porodice. Hrišćanski crkveni modeli su neupitni samo kod vjernika koji hrišćanstvo praktikuju ali su istovremeno pred zakonom, zakonski neobligatni. Dakle po tom su isto tako pred zakonom hrišćanski brakovi jednako pravno alternativni kao i nekakva slobodna i otvorena veza pankerska ili brak pripadnika Hare Krišna na primjer. U pitanju su tu samo civilni državni pravni modeli i okviri i njihova definicija. A ta se do sada mjenjala i mjenjat bude i nadalje. Ni sadašnji brakovi nisu isto to što brak u antičkom rimskom ili grčkom smislu na primjer.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ni sadašnji brakovi nisu isto to što brak u antičkom rimskom ili grčkom smislu na primjer. Ti su se također raspali u korist hrišćanskog poimanja bračne veze i morali ustupiti mjesto judeohrošćanskom modelu braka u prvim vijekovima hrišćanstva, naročito po donošenju Milanskog edikta 313 nakon što je hrišćanstvo proglašeno državnom vjerom i etablirano. Danas više Crkva ne igra tu ulogu u državi, pravu i javnom društvenom životu koju je imala do 1800. godine i zato su već odavno reformama recimo u Francuskoj, Britaniji, Njemačkoj, Austrougarskoj i Rusiji crkvene forme braka ustupile ped civilnim i bile njima sasvim zamjenjene u u javnom životu društva i državnopravnoj praksi. Zaboravljate da je već danas ustvari hrišćanski brak jednakovrijedan pred zakonom kao i bilo kakva alternativna bračna veza, pankerska slobodna open veza, brak pripadnika Moonove sekte ili Hare Krišna, ni po čemu taj hrišćanski pred zakonom nije nešto poštovaniji, respektovaniji i uvaženiji od tih ostalih. Jednako je alternativnom neobligatnom formom braka kao i sve ostale, pravno valjan je samo brak civilni. Tako je to i u Srbiji a to već od 1945. godine. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овде се не ради o правима хомосексуалаца на брак, већ о томе, да институцију и брак, као такав, односно породицу, треба – демонтирати! Породица не треба даље постојати у класичном облику. Борба хомосексуалaцa „за брак“ обично крије оно, штa планирамо да урадимо супружанском пару, када постигнемо циљ. Приче о томе, да институција породице при томе, неће претрпети никаквих измена и промена, нису истините“.

 

I među homoseksualcima ima čuknutih.Ne vidim kako će homoseksualci da demontiraju klasični brak ako se oni sami između sebe venčavaju.Lične i puste želje zapuštenih i zadrtih umova koje ima  svuda ne bitno kakve su seksualne orijentacije.

 

Гесенова верује, да се ова институција мора променити. „По мом мишљењу, породица даље, уопште не би требалa да постоји,“ – директно и без околишења је изјавила и додала, да јој се веома допада узимати учешћа у стварању митова, чији је циљ, другачији од уобичајеног.  

 

Glupost!Šta ona misli je totalno nebitno.Sve mi se čini da žena želi i ovakvim idiotskim izjavama da privuče pažnju prvenstveno na sebe.Morbid! 

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova izjava dotične gej osobe, je samo njeno mišljenje, i nikako ne smatram gej osobe mnogo bitnim čimbenikom, koji je odgovoran za raspad tradicionalne porodice. 

Idealna porodica postoji možda u filmu, i književnosti, a u životu je to više trpljenje. Naravno i kao takva ona ima svoj smisao, ali daleko da je ostala ideal, ako je ikada i bila. 

 

Idealan je samo Bog i cilj i jeste života da se njemu predamo, a porodica može biti samo jedno od sredstava za tako nešto. Na žalost često porodica je zapravo ono zbog čega se i udaljujemo od Boga. 

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molitvama svetih otaca nasih, Gospode Isuse Hriste, spasi nas od tema o gejovima.

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, ispravno sam to rekao, postoje 4 modela braka u Evropi, nisam gore naveo taj jevrejski koji danas više nije toliko zastupljen i aktualan jer je Jevreja ostalo vrlo malo u Evropi poslije holokausta i 2ww.  Većinom su u međuvremenu ti preostali Jevreji iz Evrope preselili u Sjevernu i Južnu Ameriku, Australiju, Novi Zeland i državu Izrael. Njihovo poimanje braka i praktikovanje bračnih pravila se razlikuje prema jevrejskoj sljedbi koju ispovijedaju i prema sinagogama do kojih hodaju na ordodoksno jevrejski, konzervativno jevrejski i liberalno jevrejski shvaćen brak. Dodam još i petu neopogansku formu braka koja se većinom danas klasifikuje pod civilnim brakom  kao alternativna bračna veza pod 4.b a postaje čim dalje sve aktuelnijom.

 

1. hrišćanski.
a. pravoslavni
b. katolički
c. angloamerički protestantski

 

2. jevrejski

a. ortodoksni 

b. konzervativni

c. liberalni

3. islamski
a. istorijski tradicionalno-turski
b. novoradikani arapsko-vehabijski

4. civilni
a. tradicionalno judeohrišćansko-antički & prosvjetiteljski
b. netradicionalne, eksperimentalne i nove forme
 

5. neopoganski

a. slovenski

b. germanski

c. keltski 

itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Породица је најјача економска јединица, наравно да је на мети глобалних моћника.  Геј популација је само искоришћена у те сврхе, јер је њима најлакше манипулисати.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Породица је најјача економска јединица, наравно да је на мети глобалних моћника. Геј популација је само искоришћена у те сврхе, јер је њима најлакше манипулисати.

WTF??

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bas skoro komentarisem sa drugarom,sva vencanja koja se u mom kraju pominju u poslednje vreme,mlade manje-vise stomak do zuba.Da nije toga ko zna da l bi se mladi i vencavali,a i ti brakovi koliko traju,da ne pominjem.Pederi su samo jedna alatka kojom se manipulise protiv porodice,ipak je najproblematicniji taj ekonomski faktor moramo priznati...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па да. А опет, без породице нема деце, а без деце нема опстанка. Уништавање породице је геноцид...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па да. А опет, без породице нема деце, а без деце нема опстанка. Уништавање породице је геноцид...

 

Tačno je to da se LGBT pripadnike pokušava više ili manje uspješno izmanipulisati k nekakvim drugim planovima koji sa samim LGBT pravima ili pokretom toliko veze ni nemaju. Isto tako je tačno da su također vjernici često metom raznih manipulacija.

 

1. Za prvo: BRAK i PORODICA nisu ista stvar, porodica je starija od braka. Porodica je postojala i u tribalnom, plemenskom uređenju kad još nije bilo nikakvog braka u ovoj formi kakva postoji danas, Tada je porodicom bilo cijelo pleme a svi muškarci i sve žene su bili očevima i majkama sve djece koji su svi bili njihovim zajedničkim potomcima.

 

2. Za drugo: porodicu je  iz same suštine stvari i iz definicije NEMOGUĆE uništit, isto kao što je nemoguće uništit ljudsku biološku sposobnost rađanja. Ali je moguće mjenjati društvena pravila i zakone koji je definišu, to je moguće i to se dešava.

 

3. Za treće: brak je moguć i bez porodice, brak bez djece je takvim brakom ili je maksimalno potencijalnom porodicom, pravom porodicom postaje tek tada kad se iz tog braka kako to ime i kaže rode djeca. Mnogi parovi koji iz raznih zdravstvenih razloga nemaju djecu žive u braku ali ne i u porodici jer nisu nikoga porodili da bi to bila porodica. Tek u slučaju kad bi nekakvu djecu barem usvojili bi se taj njihov brak mogao nazvati porodicom, u ovom slučaju adoptivnom porodicom. Brak je odnos dvoje osoba, pravni i seksualni a porodica je faktički proizvod, ishod, posljedica tog odnosa. To su ta djeca, biološka ili usvojena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brak je odnos dvoje osoba, emocionalni, seksualni, socijalni i pravni. U slučaju da su te osobe vjernici, hrišćani onda još i vjerski, hrišćanski sa vjerskim, hriščanskim smislom i sadržajem. A porodica je faktički proizvod, ishod, posljedica tog odnosa. To su ta djeca, biološka ili usvojena. Hrišćanstvo i kanonsko pravo definiše da je brak odnos dvoje osoba od kojih jedna ima biti muška a druga ženska. Međutim za civilno zakonodavstvo hrišćanska definicija braka nije obligatna ni smjerodatna, u tom je sav taj problem. Vjernicima dakle nisu ništa krivi geji i lezbe već cijele te države koje imaju takvo zakonodavstvo u kojima su pravno valjani samo civilni brakovi a crkveni su samo neobavezni i alternativni. A takvih država u svijetu je danas strašno mnogo, u Evropi su sve takve osim Vatikana možda, jedino tamo crkveni zakoni imaju snagu državnih zakona. Dakle to je ta prava adresa gdje se treba bunit i protestovat. LGBT s tim ništa zajedičko nemaju niti mogu kome biti u nečim krivi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vjernicima dakle nisu ništa krivi geji i lezbe već cijele te države koje imaju takvo zakonodavstvo u kojima su pravno valjani samo civilni brakovi a crkveni su samo neobavezni i alternativni. A takvih država u svijetu je danas strašno mnogo, u Evropi su sve takve osim Vatikana možda, jedino tamo crkveni zakoni imaju snagu državnih zakona. Dakle to je ta prava adresa gdje se treba bunit i protestovat, kod tih takvih država naših i zakona što oh imamo. LGBT s tim ništa zajedičko nemaju niti mogu kome biti što se toga tiče nekako krivi. Plačemo na pogrešnom grobu što se kaže. A oni LGBT se opet bore samo za svoja prava, šta je njih briga za tuđa nečija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...