Jump to content

Најгора порука коју сте примили на"пп"?Само без навођења"добронамерног"пошиљаоца

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Гости
Guest ага пије млеко

Дакле, изволите.....

Ако је нека ружна реч онда можете са тачкицама написати остатак речи као у мом следећем примеру :

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

Ова порука је више духовита него ли повредљива ..... klapklap

Били смо се нешто споречкали и када сам га питао да ли је верник, ево како ми је одговорио....Иначе, сада смо добри френдови  ....... 0203_cool

"Jesam bato vernik, al isto tako i gresnik..stoga pojedi jedno RUSKO G.... !" 

klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?????? ?? ???? ???????? ???? ?? ?????????? ..... klapklap

???? ??? ?? ????? ?????????? ? ???? ??? ?? ????? ?? ?? ?? ??????, ??? ???? ?? ?? ?????????....?????, ???? ??? ????? ????????  ....... 0203_cool

"Jesam bato vernik, al isto tako i gresnik..stoga pojedi jedno RUSKO G.... !" 

klapklap

confused

Neki manijak, mora da si ti Zeljko, sta se pravis..... 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0202_238
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

На пп порукама постоји опција да се исте могу пријавити администратору.

Тако дакле ништа нема тајно што не може лако постати јавно.

Свака неприлична пп може са дакле пријавити, такође малтретирање преко пп се исто може пријавити, на крају постоји и опција да се неким људима онемогући слање пп.

Но оно прво што рекох регуларно подлеже форумским санкцијама као да је учињено и јавно на форуму.

Једино је ствар добре воље прималаца поруке да ли хоће да буде цинкара или не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?????? ?? ???? ???????? ???? ?? ?????????? ..... klapklap

???? ??? ?? ????? ?????????? ? ???? ??? ?? ????? ?? ?? ?? ??????, ??? ???? ?? ?? ?????????....?????, ???? ??? ????? ????????  ....... 0203_cool

"Jesam bato vernik, al isto tako i gresnik..stoga pojedi jedno RUSKO G.... !" 

klapklap

confused

Neki manijak, mora da si ti Zeljko, sta se pravis..... 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0202_238

????? ?? ? ?????? ????? ????? ?? ????? ????? ?... , ???? ?? ?? ???? ? ???? ?? ????...? ????????? ?? ??? ????????? ???? ?????????? ?????? ??????, ?? ??? ????? ?? ?? ??? ?? ????? ???? ??????? ? ?? ???? ??? ?? ???? ??? ???? ?????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени "добронамерни" не шаљу ПП.

Они ми бришу поруке, мењају профил, опомињу ме, али поруке које су ми до сада стизале су баш онако лееепе  0203_cool

Следећи пут нечији цитат у потпису-бан
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

?? ?? ???????? ??????? ?????? ?? ?? ???? ???? ????????? ??????????????.

???? ????? ????? ???? ????? ??? ?? ???? ???? ??????? ?????.

????? ?????????? ?? ???? ?? ????? ?????????, ?????? ???????????? ????? ?? ?? ???? ???? ?????????, ?? ????? ??????? ? ?????? ?? ?? ????? ?????? ????????? ????? ??.

?? ??? ???? ??? ????? ????????? ??????? ????????? ?????????? ??? ?? ?? ??????? ? ????? ?? ??????.

?????? ?? ????? ????? ???? ????????? ?????? ?? ?? ???? ?? ???? ??????? ??? ??.

???? ??????? ???? ?? ?? ?? ?????? ? ??. (????? ?? ??? ??? ?? ??? ???????) ???? ????? ??? ?? ???????? ??? ???????....??????? ?? ??? ???????? ??????? ???????? ??????? : ?? ?? ?? ?????? ???? ???? ?? ?????? ? ?? ?? ?? ???????? ????? ???? .... klapklap.gif' class='bbc_emoticon' alt='0203_cool' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ovo je neki rusofil klapklap klapklap

Ko bi mogao da bude??? 0203_cool

???????? ?? ????????? ????? ?____, ?? ???? ???? ??? (?? ?? ????? ???????)  0110_hahaha
Следећи пут нечији цитат у потпису-бан
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро каже отац Иван. Оваква тема представља изношење прљавог веша. Ово је као када би смо дискутовали, хајте оци говорите нам шта су вам људи све исповедали без навођења имена. Дакле мислим да не треба на овакву тему ишта писати. Приватне поруке се и зову приватне не само што је од јавности сакривено ко их је слао, него је од јавности сакривено и шта је слато у поруци. Тако треба да поштујемо форумски кодекс до краја.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...