Jump to content

Протест у Београду: „Остајемо у Србији“, говори Митрополит Амфилохије (видео)


Препоручена порука

Ne mesam nista. Kazes nisu pobili puno francuza, pa eto francuzi saradjuju sa nemcima, pobili su eto puno jevreja. Ja ti dadoh link da i jevreji danas saradjuju sa nemcima iako je vecini nemaca deda ucestvovao u tom nacistickom rezimu koji je masovno bacao jevreje u pecnice.

Pa i mi saradjujemo sa Albanijom ili Hrvatskom. Ali opet ponavljam, jevreji ne saradjuju sa palestinskim vlastima na okupiranim teritorijama, tako da poredjenje sa nemackom ti nije bas dobro. I mi saradjujemo sa nemackom a streljali su po Srbiji. Ali nemacka je drzava, priznata clanica UN-a a nije Kosmetska Tacijeva kasapnica srpskih mladica.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма Србију није окупирао НАТО.

 

Србију су окупирале будале.

Ti bas slabo imas dodira sa Srbijom... te budale, kako ih nazivas, su postavljene upravo od strana NATO-a. A one koje nije postavio taj rezim, njima isti taj NATO upravlja. Djindjic je uklonjen kad se otreznio i shvatio prevaru.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

145442_tomislav-nikolic--strajk-gladju--

 

 

 

Zamislite ovo je predsednik Srba, potomaka onih koji su vekovima dizali ustanke ginuli i uzidali sebe u temelje nase slobode ...

 

Znaci da se covek ispovraca ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tragikomedija u svojoj sustastvenoj punoci  0403_feel to naravno mogu samo Srbi 0110_hahaha

 

strajkuje gladju a uzima hranu putem infuzije hahahahahaa .smeha.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamislite ovo je predsednik Srba, potomaka onih koji su vekovima dizali ustanke ginuli i uzidali sebe u temelje nase slobode ...

 

Znaci da se covek ispovraca ...

 

Za njega je glasala većina, i to listom svi oni bivši glasači SRS. Šta nam to govori?  0409_feel

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamislite ovo je predsednik Srba, potomaka onih koji su vekovima dizali ustanke ginuli i uzidali sebe u temelje nase slobode ...

Znaci da se covek ispovraca ...

Za njega je glasala većina, i to listom svi oni bivši glasači SRS. Šta nam to govori? 0409_feel

Govori da su Srbi hvaleci izdajnike, imenujuci crkvena zvona po njima, pogazili svoju cast i spustili se do dna i na dnu su nasli ovog sa slike. Izdaju najbolje a najgore slave. Taj put vodi samo u propast.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne to govori da oni koji imaju medijsku mašineriju iza sebe osvajaju mandate. SNS, DS, SPS i URS su stranke koje su potrošile basnoslovan (čitaj novac građana) na kampanju, a nijedna od ovih stranaka nema ni P od patriotskog u svom programu i nisu ni pominjale Kosovo.  :291291291:

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Govori da su Srbi hvaleci izdajnike, imenujuci crkvena zvona po njima, pogazili svoju cast i spustili se do dna i na dnu su nasli ovog sa slike. Izdaju najbolje a najgore slave. Taj put vodi samo u propast.

Mislis u EU 0102_laugh

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne to govori da oni koji imaju medijsku mašineriju iza sebe osvajaju mandate. SNS, DS, SPS i URS su stranke koje su potrošile basnoslovan (čitaj novac građana) na kampanju, a nijedna od ovih stranaka nema ni P od patriotskog u svom programu i nisu ni pominjale Kosovo. :291291291:

Ne bih rekao. Srbi su krenuli putem izdaje dosta ranije, i istrajni su na putu u propast. Ne odustaju. Ne treba nikome TV da zna da izdaje svoju bracu na Kosmetu ostavljanjem tih ljudi albancima. Ali to je nas izbor, ocekujemo trideset srebrenjaka i dobicemo ih i kupiti sta se kupuje za te novce.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Vlasti Srbije i CG vode narod u bespuće"
print.gifemail.png

Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije ocenio je da vlasti Srbije i Crne Gore vode svoje zemlje u "bespuće", prenosi danas podgorički list Dan.

321433_amfilohije2--beta_f.jpg?ver=13684
Mitropolit Amfilohije
 List navodi da je mitropolit Srpske pravoslavne crkve (SPC) u besedi na litiji posvećenoj Svetom Vasiliju Ostroškom pozvao vernike da se pomole "glavarima" Crne Gore i Srbije "koji su krenuli drugim putem, putem koji nije put velikomučenika Lazara".

 

 

Crnogorci, prema rečima Amfilohija, "ograničavaju Crnu Goru na fildžan avnojevsku državu, a oni iz Beograda ograničavaju Srbiju na Beogradski pašaluk".

 

 

"To nije put onih koji su im predali da vode danas narod u Crnoj Gori i u Srbiji, to nije put nego bespuće", kazao je mitrpolit Amfilohije. 

http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/312855/Vlasti-Srbije-i-CG-vode-narod-u-bespuce

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ако заборавим тебе, Јерусалиме, нека ме заборави десница моја". (Psalam 137,5)

"Ako zaboravim tebe, Kosovo, neka me zaboravi desnica moja".

 

Izgleda da psalmopisac nije shvatao da je vezivanje za "teritorije" besmislica.

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ако заборавим тебе, Јерусалиме, нека ме заборави десница моја". (Psalam 137,5)

"Ako zaboravim tebe, Kosovo, neka me zaboravi desnica moja".

 

Izgleda da psalmopisac nije shvatao da je vezivanje za "teritorije" besmislica.

 

Па није. То је био Стари Завет где је религија била везана за територију, а држава теократија.

 

Читај Јеванђеље.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...