Jump to content

На данашњи дан: НАТО убио 60 путника аутобуса "Ниш-експреса"

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

 

Zato, daj Zeljko, brate mili, vrati se u kolosek... sa tim idejema "mi pobedjujemo nato" vise neg osmesno... 

 

 

 

Meni je smesno kada danas glasnogovornik NATO-a kaze da vojna sila Nato alijanse posle tri meseca bombardovanje nije ni takla Srpsku armiju.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kakve to ima veze sa ratom u Srbiji? Mislis da bi krenulo 70 miliona francuza na Balkan?

Мислим да је то огроман потенцијал у људству, машинерији, стратегији наспрам нас самих и бројчано много мањих. Да не говорим о оружју итд.... слажем се да наш народ има срце, храброст, познаје терен, али толико још фактора има који би , бојим се, довели до нашег слома

Неко је споменуо да се они не би усудили да нас копнено нападну и разбију.....па пола Београда није веровало да би се усудили да нас бомбардују.....тако да нисам сигуран да бисмо уопште добро прошли да је дошло до таквог сукоба

Толико од мене :) 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...