Jump to content

Студенти донирали милион долара свом колеџу


Препоручена порука

U čemu pogrešno?

 

Mожда је требало цитирати и где помињете мотивацију - а она треба да буде неутрална у односу на квалитет факултета, а да буде више на приоритету листе нашег живота. Затим, наравно ту је идеја - многи мисле да им идеја није добра. Глупост - она је ту да се почне, а прилике се представе када се стекне искуство. Онај ко се бори са идејама да их реализује, може бити тешко искуство ако само гледа у новчаник и види таму. У реду, нема се ни новчанић у новчанику, банка их нема, мама и тата и пријатељи немају - мислим у мери као инвеститори. Пре него што човек докаже своју вредност - нико не верује. И ово је тренутак када може да се пожели да се покрене. Добро, нисмо доказали своју вредност...али верујмо у себе и своје идеје. Гледај на то овако: ти си највећи ресурс.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Њима је школарина скупља чак и у односу на апсолутну вредност просечне плате. А социјална менза не постоји. Оброк кошта око 8 долара.

Зависи од универзитета на овом у тексасу није ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...