Jump to content

Bilal Bosnić - Vatikan će biti muslimanski

Оцени ову тему


Препоручена порука

Zar nije u EX- YU državama poligamija zakonom kažnjiva?

 

Mladi gospon to ima po šerijatu, kako vidiš ovdje u Federaciji BiH se na to gleda kroz prste. Naravno da je kažnjiva poligamija i danas u Federaciji BiH, zakoni se nisu promjenili. No tamo sudovi imaju valjda preča posla nego da ganjaju salafitske mladence zbog poligamije, gdje nije žalobce nije a ni sudce. Gdje nema kadije nema a ni sudije, hahahaha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamrzli me, probudio sam se nekih tih 1000 godina poslije: Vatikan islamski,

Konstantinopolj islamski, Moskva, Pekng, Vašington, sve islamsko kud pogledaš

 

Pitanja članova sa jednog islamskog Foruma:

Ja bih htio pitati protiv koga ćemo sad voditi džihad na Zemlji kad su sad svi muslimani?

U slučaju kad bi osvojili onu planetu XLR 170 Bongor kako će se onda

Bongorijanci obrezivat kad su oni ustvari kristalna forma života? 

Da li šerijat dozvoljava korištenje časoprostorove anomalije za svemirske letove,

ja sam čuo da je jedan ajatolah izjavio da su to šejtanska posla i da je to protiv islama.

 

Tako će to biti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PGhCXL4ANZg#t=78s

 

Čekaj malo. On se tu poziva na objave. Da će po njima Vatikan biti muslimanski. Pa hoće li biti ili neće... po verovanju vas "običnih" sunitskih Muslimana ?

 

По њиховом вјеровању је то један од предзнака судњег дана, да ће освојити Рим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...